Piektdiena, 3. aprīlis Daira, Dairis, Daiva

Elita Patmalniece Liepājas muzejā vadīs radošo darbnīcu bērniem

Elita Patmalniece Liepājas muzejā vadīs radošo darbnīcu bērniem
Foto: publicitātes
28.01.2020 12:26

liepajniekiem.lv

Sestdien, 8. februārī, pulksten 14 Liepājas muzejā viesosies modes māksliniece un gleznotāja Elita Patmalniece, lai vadītu radošo darbnīcu bērniem, portālam liepajniekiem.lv  pastāstīja Liepājas muzeja sabiedrisko attiecību speciāliste Ilze Skangale.

Tajā būs iespēja zīmēt un krāsot, izmantojot mākslinieces radītos tēlus un ieklausoties viņas padomos. Radošās darbnīcas ideja radusies, iedvesmojoties no bērnu lielās intereses par Elitas Patmalnieces mākslas darbiem, kas aplūkojami Liepājas muzeja izstādē ”Nomoda sapņi”.

Spilgtās krāsas un gleznu tēli, kas raksturīgi mākslinieces rokrakstam, iespaidīgā izmēra darbi liek bērniem ar patiesu interesi un aizrautību pievērsties izstādes aplūkošanai. Gan pirmsskolas iestāžu audzēkņi, gan skolas vecuma bērni ir aktīvi izstādes apmeklētāji.

Krāšņā un vērienīgā modes mākslinieces un gleznotājas Elitas Patmalnieces darbu izstāde ”Nomoda sapņi” kopš novembra apskatāma Liepājas muzeja lielajā izstāžu zālē. Izstādē apskatāmas lielformāta apdrukas, instalācijas, gleznas un gleznojumi uz sienām, kā arī mākslinieces radītie tērpi.

Krāsainie un neparastie ”Nomoda sapņi” Liepājas muzejā uzplaukuši kā dzīvesprieka, pārdomu un košuma apliecinājums gada tumšākajā laikā. Izstāde ”Nomoda sapņi” Liepājas muzejā būs skatāma līdz 2020. gada 16. februārim.

Autorizēties

Reģistrēties

Klikšķini šeit, lai izvēlētos attēlu vai arī velc attēla failus un novieto tos šeit.

Spied šeit, lai izvēlētos attēlu.

Attēlam jābūt JPG formātā, max 10MB.

Aizmirsu paroli