Otrdiena, 25. februāris Alma, Annemarija

Iedzīvotāji aicināti uz vingrošanas nodarbībām

Iedzīvotāji aicināti uz vingrošanas nodarbībām
Foto: liepaja.lv
06.06.2018 11:36

liepajniekiem.lv

Lai nodrošinātu kvalitatīvu un regulāru fizisko aktivitāti cilvēkiem no 54 gadu vecuma, Liepājas pilsētas pašvaldība no 13. jūnija organizēs bezmaksas vingrošanas nodarbības sertificētu instruktoru pavadībā, portālam ziņoja Liepājas pilsētas pašvaldības administrācijas sabiedrisko attiecību un mārketinga daļas sabiedrisko attiecību speciāliste Kristīne Čabikina.

Nodarbības norisināsies trešdienās pulksten 18 biedrības ”Dižvanagi” nodarbību zālē, K. Barona ielā 14. Nodarbības ilgums ir viena stunda. Nodarbības vadīs sertificētas instruktores Zane Frickausa un Ilze Jēče, un tās norisināsies līdz pat gada beigām.

Vingrošanas nodarbības noritēs mierīgā tempā, pielietojot jogas un pilates vingrošanas sistēmu elementus. Nodarbību mērķis ir stiprināt dziļo muskulatūru, īpaši vēršot uzmanību muguras pareizai izkustināšanai un tās veselības uzturēšanai. Nodarbību vadītājas nodarbību laikā piedāvās arī sēdošo jogu, kur vingrinājumi tiek izpildīti, sēžot uz krēsla.

Lai nodrošinātu pilnvērtīgu uzmanību vingrošanas grupas dalībniekiem, vietu skaits grupā ir ierobežots, tāpēc aicinām iedzīvotājus iepriekš pieteikties pie treneres Z. Frickausas pa tālruni 26 424 330.

Papildu informācija: Liepājas pilsētas pašvaldības administrācijas veselības Vides, veselības un sabiedrības līdzdalības daļa tālr.: 63 404 747, e-pasts: [email protected] 

Sadarbībā ar

Autorizēties

Reģistrēties

Klikšķini šeit, lai izvēlētos attēlu vai arī velc attēla failus un novieto tos šeit.

Spied šeit, lai izvēlētos attēlu.

Attēlam jābūt JPG formātā, max 10MB.

Aizmirsu paroli