Trešdiena, 26. februāris Mētra, Evelīna, Aurēlija

Liepājā notiks starptautisks seminārs par veloinfrastruktūras attīstību

Liepājā notiks starptautisks seminārs par veloinfrastruktūras attīstību
Foto: Publicitātes
19.08.2016 10:17

liepajniekiem.lv

Vidzemes Tūrisma asociācijas (VTA) sadarbībā ar Eiropas Riteņbraucēju Federāciju (ECF) un Liepājas pilsētas domi 30.un 31.augustā Liepājā organizē starptautisku semināru par veloinfrastruktūras un piekrastes velomaršruta EiroVelo 13 attīstību Latvijā, portālam vēstīja Vidzemes Tūrisma asociācijas biroja vadītāja, projekta ”Iron Curtain Trail Experience” sabiedrisko attiecību speciāliste Anna Praliča.

Seminārā piedalīsies Eiropas Parlamenta Transporta un Tūrisma komitejas priekšsēdētājs Mihaels Krāmers, Eiropas Parlamenta deputāts Roberts Zīle, Eiropas Riteņbraucēju Federācijas vadība, Valsts un pašvaldību pārstāvji, kā arī ES projekta EiroVelo 13 – Iron Curtain Trail Experience partneri no Ungārijas, Beļģijas, Polijas, Austrijas, Čehijas, Slovākijas un arī Latvijas.

Vidzemes Tūrisma asociācija aicina visas iesaistītās un ieinteresētās puses piedalīties kopīgā tikšanās pasākumā 30.augustā no pulksten 9.30 līdz 12 Liepājas pilsētas domes telpās, lai pārrunātu veloinfrastruktūras attīstības jautājumus un EiroVelo 13 nozīmi Latvijā. Tikšanās laikā Krāmera kungs prezentēs jaunāko no EiroVelo 13 grāmatām, kas veltīta Baltijas jūras piekrastei maršrutā no Rīgas (Latvija) līdz Lībekai (Vācija).

Semināra ietvaros norosināsies pieredzes apmaiņa, velobrauciens, iepazīstot Liepājas pilsētas veloinfrastruktūru un militārā mantojuma objektus, kā arī pārrunāta projekta ieviešanas gaita.

UZZIŅAI:

Starptautiskais seminārs ir viena no Eiro Velo 13 – Iron Curtain Trail Experience (Transnational cultural tourism products and Tourism and accessibility for all – 127-G-ENT-PPA-14-7722) projekta aktivitātēm.

Projektā iesaistījušies deviņi partneri no septiņām ES valstīm un tas tiek īstenots 18 mēnešu garumā no 2015.gada septembra līdz 2017.gada martam.

Kopējais projekta budžets 332 323 eiro. VTA budžetu veido 29 807 eiro. Eiropas Komisijas līdzfinansējums ir 72,55 % apmērā.

Sadarbībā ar

Autorizēties

Reģistrēties

Klikšķini šeit, lai izvēlētos attēlu vai arī velc attēla failus un novieto tos šeit.

Spied šeit, lai izvēlētos attēlu.

Attēlam jābūt JPG formātā, max 10MB.

Aizmirsu paroli