Pirmdiena, 17. februāris Konstance, Donats

Liepājas apkārtnes tūrisma objekti nominēti Kurzemes Tūrisma asociācijas ikgadējai balvai “Lielais Jēkabs”

Liepājas apkārtnes tūrisma objekti nominēti Kurzemes Tūrisma asociācijas ikgadējai balvai “Lielais Jēkabs”
27.07.2009 15:56

Jau septīto gadu Kurzemes Tūrisma asociācija (KTA) izvērtē tūrisma piedāvājumus dažādās nominācijās, lai veiksmīgākajiem un kvalitatīvākajiem tūrisma uzņēmēju Gada ballē piešķirtu balvu “Lielais Jēkabs”.

Tūrisma informācijas centri šai balvai izvirza savas puses labākos tūrisma piedāvājumus sekojošās nominācijās: labākās naktsmītnes, labākais muzejs, labākais sezonas jaunums, piedāvājums ģimenēm ar bērniem, labākais ēdināšanas uzņēmums, labākais pasākums un labākā interneta mājas lapa. Liepājas puse šajās kategorijās nominējusi gan pieredzes un tradīcijām bagātus tūrisma uzņēmumus, gan arī nozares debitantus, piemēram, viesu namu “Pūķarags” Papē, atpūtas kompleksu “Ziemeļi” Bārtas pusē, kafejnīcu “Siena šķūnis” viesu namā “Vērbeļnieki”.

Līdz šim tūrisma piedāvājumu vērtēšanā varēja iesaistīties ikviens, balsojot par pretendentiem KTA interneta mājas lapā, taču šogad ir izveidota ekspertu komisija, kas katrai nominācijai izvirzītos objektus iepazīst klātienē. Ekspertu komisijas sastāvā ir tūrisma informācijas centra darbinieks, sabiedrības pārstāvis un preses pārstāvis. Vērtēšanai ir izstrādāti īpaši kritēriji, no kuriem būtiskākie – objekta pieejamība un norādes zīmju esamība un viesmīlība. Katrai atsevišķai nominācijai var noteikt arī papildus kritērijus, piemēram, piedāvājumā ģimenēm ar bērniem ekspertu komisija lielu vērību pievērš drošības jautājumiem un objekta piemērotībai dažādu vecuma grupu bērnu interesēm.

Zane Gaile,
LRTIB ienākošā tūrisma speciāliste

Sadarbībā ar

Autorizēties

Reģistrēties

Klikšķini šeit, lai izvēlētos attēlu vai arī velc attēla failus un novieto tos šeit.

Spied šeit, lai izvēlētos attēlu.

Attēlam jābūt JPG formātā, max 10MB.

Aizmirsu paroli