Piektdiena, 28. februāris Skaidrīte, Justs, Skaidra

Liepāju darba vizītē apmeklē Francijas vēstniece Latvijā Odile Supizona

Liepāju darba vizītē apmeklē Francijas vēstniece Latvijā Odile Supizona
Foto: Publicitātes
13.12.2017 10:44

liepajniekiem.lv

Šodien, 13.decembrī, Liepājā darba vizītē ieradās Francijas vēstniece Latvijā Odile Supizona, lai tiktos ar Liepājas domes vadību, portālu informēja Liepājas pilsētas pašvaldības administrācijas Sabiedrisko attiecību un mārketinga daļas sabiedrisko attiecību speciāliste Kristīne Čabikina.

Viņa stāsta, ka vizītes iesākumā vēstniece tikās ar Liepājas domes priekšsēdētāju Uldi Sesku, domes priekšsēdētāja vietnieku tūrisma un investīciju jautājumos Ģirtu Kronbergu un domes priekšsēdētāja vietnieku izglītības, kultūras un sporta jautājumos Ati Deksni.

Tikšanās laikā O.Supizona iepazīstināta ar norisēm Liepājas pilsētas kultūras dzīvē un dažādām sabiedriskās dzīves sfērām, sociālekonomisko situāciju, pilsētas attīstības, speciālās ekonomiskās zonas un uzņēmējdarbības aktualitātēm, kā arī investīciju iespējām Liepājas pilsētā.

Vēl vizītes ietvaros delegācija apmeklēs arī Liepājas ostu, uzņēmumu SIA ”Lauma Fabrics”, Liepājas biznesa inkubatoru, Liepājas Universitāti, kā arī viesosies koncertzālē ”Lielais dzintars”.

Francijas vēstniecei Latvijā šī bija pirmā vizīte Liepājā. Kopā ar vēstnieci iepazīšanās vizītē ieradās arī ekonomikas padomnieks Žans Vorī, kā arī padomnieks sadarbības un kultūras jautājumos un Francijas institūta direktors Žils Bonviāls.

Foto galerija

Sadarbībā ar

Autorizēties

Reģistrēties

Klikšķini šeit, lai izvēlētos attēlu vai arī velc attēla failus un novieto tos šeit.

Spied šeit, lai izvēlētos attēlu.

Attēlam jābūt JPG formātā, max 10MB.

Aizmirsu paroli