Otrdiena, 16. augusts Astrīda, Astra
Abonēt

Lasi vairāk ar
liepajniekiem.lv abonementu

Karš Ukrainā: 6. augusts

Ukraina turpina aizsargāt savu zemi pret agresori Krieviju.

Karš Ukrainā: 6. augusts
Foto: Scanpix
Foto: Scanpix
06.08.2022 00:00

LETA

Jaunākā informācija:

19:32 Turcijas prezidents Redžeps Tajips Erdogans ierosinājis organizēt Krievijas prezidenta Vladimira Putina un Ukrainas prezidenta Volodimira tikšanos, un Erdogana padomnieks uzstāj, ka, ignorējot Krieviju, pasaule nevar panākt mieru Ukrainā.

Erdogana pirmais palīgs Fahretins Altuns pēc Turcijas prezidenta un Putina piektdienas tikšanās Sočos ziņu aģentūrai “Reuters” sacījis, ka “diplomātijai un mieram” ir jāuzvar.

Kā diplomātijas uzvaru viņš minēja vienošanos par Ukrainas graudu izvešanu no Melnās jūras ostām, kas, kā uzsvēra Altuns, liecina par Turcijas centienu panākumiem un tiešo diplomātiju starp Turcijas un Krievijas līderiem.

“Taisnība, ka daži mūsu draugi nevēlas kara beigšanos. Viņi lej krokodila asaras,” paziņoja Turcijas prezidenta palīgs, tomēr detalizētāk nekomentēja.

Altuns piebilda, ka dažas valstis “mēģina iedragāt Turcijas centienus veidot dialogu starp Ukrainu un Krieviju”. Vienlaikus, kā viņš apgalvoja, Turcija cenšas izmantot savas attiecības ar Krieviju un Ukrainu, lai “panāktu savstarpēji pieņemamu risinājumu”.

Tikšanās laikā Sočos Erdogans atkal piedāvājis Putinam sarīkot Kremļa saimnieka tikšanos ar Zelenski. Erdogans paudis pārliecību, ka pašlaik ir svarīgi īstenot plānus un atgriezties pie sarunu galda Stambulā.

17:08 Daļa Ukrainas Zaporižjas atomelektrostacijas (AES) ir “nopietni bojāta” militārajos triecienos, kuru dēļ slēgts viens no reaktoriem, sestdien paziņoja AES operatorkompānija “Enerhoatom”.

Kompānija vietnē “Telegram” informēja, ka “nopietni bojāta” slāpekļa un skābekļa stacija, kā arī “papildēka”.

Kijiva un Maskava vainoja viena otru par triecieniem AES.

Triecienu rezultātā sabojāta elektrības kabeļa dēļ atslēgts viens no reaktoriem un “joprojām pastāv ūdeņraža un radioaktīvu vielu noplūšanas risks, un ugunsgrēka risks arī ir liels”, paskaidroja operatorkompānija.

Apšaudes “ir nopietni apdraudējušas stacijas drošu darbību”.

Krievijas karaspēks kopš marta sākuma kontrolē Zaporižjas AES, bet tur turpina strādāt ukraiņu personāls. Starptautiskā Atomenerģijas aģentūra (IAEA) šonedēļ atzina situāciju Zaporižjas AES par “nestabilu”.

Kijiva apsūdz Krievijas karaspēku par smagā bruņojuma glabāšanu AES.

“Eiropas Savienība (ES) nosoda Krievijas militārās darbības Zaporižjas kodolstacijas apkaimē,” sestdien tviterī rakstīja ES ārējās un drošības politikas augstais pārstāvis Žuzeps Borels.

“Tas ir nopietns un bezatbildīgs kodoldrošības noteikumu pārkāpums un vēl viens piemērs, kā Krievija ignorē starptautiskās normas,” viņš turpināja, aicinot ļaut IAEA nodrošināt piekļuvi AES.

IAEA ir mēģinājusi nosūtīt savus ekspertus uz AES, bet Ukraina ir noraidījusi tādu iespēju, sakot, ka tas starptautiskās sabiedrības acīs padarīs likumīgu Krievijas okupāciju.

Kā apgalvo Ukrainas puse, Krievijas kodolenerģētikas kompānijas “Rosatom” darbinieki Zaporižjas AES atstājuši neilgi pirms uzbrukumiem, bet Ukrainas darbinieki turpinājuši nodrošināt elektrības ražošanu.

Ukrainas prezidents Volodimirs Zelenskis Zaporižjas apšaudīšanu nosauca par noziegumu un teroraktu, kā arī pieprasot noteikt stingras sankcijas pret Krievijas atomenerģētikas nozari.

Ukrainas Ģenerālprokuratūra informēja, ka saistībā ar Zaporižjas AES apšaudīšanu ir sākta pirmstiesas izmeklēšana par kara likumu un paražu pārkāpšanu.

Enerhodaras, kur atrodas AES, mērs Dmitro Orlovs paziņojis, ka Krievijas karaspēks ieročus slēpj starp Zaporižjas AES energoblokiem, kā arī pieļāvis, ka Krievijas spēki ir mīnējuši AES teritoriju.

Ukraiņu darbiniekiem, kas atrodas AES teritorijā, nav iespējams uzbrukumu laikā patverties pagrabos, jo tur slēpjas okupanti.

14:32 Krievijas sāktais karš Ukrainā drīzumā ieies jaunā posmā, kad vissīvākās kaujas notiks apmēram 350 kilometrus garā frontes līnijā gar Dņepras upi no Zaporižjas līdz Hersonai, liecina Lielbritānijas Aizsardzības ministrijas sestdien publicētais ziņojums par stāvokli Ukrainas frontē.

“Ir liela pārliecība, ka Krievijas spēki tiek koncentrēti dienvidos, gaidot Ukrainas pretuzbrukumu vai gatavojoties iespējamam uzbrukumam,” secinājuši britu eksperti, viedokli pamatojot ar to, ka no Donbasa reģiona uz Ukrainas dienvidaustrumiem masveidā tiek pārvietotas Krievijas militārās kravas mašīnas, tanki, artilērijas sistēmas un citi ieroči.

Tāpat, kā novērojuši britu izlūki, Krievijas militārais aprīkojums pār Kerčas tiltu no okupētās Melitopoles, Berdjanskas, Mariupoles un Krievijas kontinentālās daļas tiek vests uz Krimu.

“Bataljona taktiskās grupas, kuras veido 800-1000 karavīru, ir izvietotas Krimā un gandrīz noteikti tiks izmantotas Krievijas karaspēka atbalstam Hersonas apgabalā,” lasāms Lielbritānijas aizsardzības ministrijas tviterī publiskotajā ziņojumā, kurā prognozēts, ka drūzmā šīs grupas tiks nosūtītas uz Hersonas apgabalu.

Vienlaikus Ukrainas spēki valsts dienvidos arvien vairāk mērķē pa tiltiem, munīcijas noliktavām un dzelzceļa savienojumiem, lai traucētu Krievijas apgādes iespējas.

“Krievijas karš ieies jaunā posmā, sīvākajām kaujām notiekot apmēram 350 kilometru garā frontes līnijā dienvidrietumu virzienā no Zaporižjas uz Hersonu paralēli Dņipras upei,” raksta britu eksperti.

Savukārt britu laikraksts “The Times”, atsaucoties uz ukraiņu izlūkiem, ziņo, ka Krievija pārsviež vairāk nekā 25 000 karavīru uz Ukrainas dienvidiem, 10 000 karavīru izvietojot Dņepras rietumu krastā, kas varētu liecināt par plāniem ielenkt Mikolajivu.

“The Times” norāda, ka Krievijai tas nepieciešams, lai ukraiņi ar raķešu artilērijas sistēmu “HIMARS” nevarētu trāpīt tiltam caur Mikolajivu, kas ir nepieciešams, lai izpildītu Krievijas prezidenta Vladimira Putina plānu ieņemt Odesu. 

10:53 Krievijas karaspēka dzīvā spēka zaudējumi Ukrainā līdz sestdienas rītam sasnieguši aptuveni 41 900 karavīrus, ziņo Ukrainas armijas ģenerālštābs.

Kopš atkārtotā iebrukuma sākuma 24. februārī Krievija zaudējusi 1802 tankus, 4051 bruņutransportieri, 955 lielgabalus, 260 daudzstobru reaktīvos mīnmetējus, 127 zenītartilērijas iekārtas, 223 lidmašīnas, 191 helikopteru, 744 bezpilota lidaparātus, 182 spārnotās raķetes, 2970 automobiļus un autocisternas, 15 kuģus un ātrlaivas un 85 specializētās tehnikas vienības.

Krievijas zaudējumu apmērs tiek precizēts, jo informācijas ieguvi traucē karadarbība.

08:32 Bulgārija slepeni caur Poliju ir nosūtījusi Ukrainai 4200 tonnas ieroču, paziņoja Bulgārijas ekonomikas ministra pienākumu izpildītājs Aleksandrs Mihailovs.

“Pirmajos četros mēnešos kopš kara sākuma – līdz 30. jūnijam tika parakstītas atļaujas Bulgārijas ieroču eksportam viena miljarda 16 miljonu eiro vērtībā. Šajā četru mēnešu periodā 4200 tonnas Bulgārijas ieroču tika nogādātas Polijas lidostā pie robežas ar Ukrainu,” paziņoja Mihailovs.

Bulgārijas parlaments jūnijā izteica neuzticību premjerministra Kirila Petkova valdībai, kas bija nostrādājusi tikai pusgadu. Pēc tam Bulgārijas premjers atteicās no ieroču piegādāšanas Ukrainai.

Izdevums “Bloomberg” aprīlī ziņoja, ka Bulgārija ir ierobežojusi savu ieguldījumu Ukrainas aizsardzībā ar humāno palīdzību, piegādājot tikai ķiveres un bruņuvestes.

Bulgārijas premjerministrs pēc tam paziņoja, ka Bulgārijā tiks remontēta Ukrainas militārā tehnika. 

08:30 Krievijas armija piektdien apšaudīja Zaporižjas AES, paziņoja Ukrainas prezidents Volodimirs Zelenskis, nosaucot šādu rīcību par noziegumu un teroraktu, kā arī pieprasot noteikt stingras sankcijas pret Krievijas atomenerģētikas nozari.

”Šodien okupanti radīja kārtējo ārkārtīgi riskanto situāciju visiem Eiropā – viņi apšaudīja Zaporižjas AES, turklāt divreiz dienā. Tā ir vislielākā atomstacija mūsu kontinentā. Un jebkādas šī objekta apšaudes ir atklāts, pārdrošs noziegums, terorakts,” Zelenskis sacīja savā videouzrunā piektdienas vakarā.

“Krievijai vajag atbildēt jau par pašu draudu AES radīšanas faktu. Un tas ir ne tikai vēl viens arguments par labu Krievijas atzīšanai par valsti – terorisma sponsoru. Tas ir arguments arī par labu tam, lai piemērotu stingras sankcijas pret visu Krievijas atomnozari – no “Rosatom” līdz visām ar to saistītajām kompānijām un personām. Tas ir tīri drošības jautājums. Tas, kurš rada kodoldraudus citām tautām, pats noteikti nav spējīgs droši izmantot atomtehnoloģijas,” paziņoja Ukrainas prezidents. 

Ukrainas uzņēmums “Enerhoatom” piektdien pavēstīja, ka Krievijas karaspēks šajā dienā divreiz apšaudījis Zaporižjas AES teritoriju. Vispirms tika fiksēti trīs šāviņi pie rūpniecības kompleksa, kur ienaidnieks trāpīja augstsprieguma sakaru līnijā. Pēc tam AES tika apšaudīta ar reaktīvajām zalvju uguns sistēmām, šāviņiem trāpot netālu no viena energobloka, kurā atrodas atomreaktors.

Krievija apgalvoja, ka Ukrainas spēki esot devuši triecienus Zaporižjas AES, un apsūdzēja Zelenska valdību “kodolterorisma” aktu īstenošanā. 

Krievijas karaspēks kopš marta kontrolē Zaporižjas AES, bet tur turpina strādāt ukraiņu personāls. Starptautiskā Atomenerģijas aģentūra (IAEA) šonedēļ atzina situāciju Zaporižjas AES par “nestabilu”.

Saistītie raksti

Distances līgums

DISTANCES LĪGUMS PAR PAKALPOJUMA ABONEMENTA IEGĀDI INTERNETA VIDĒ 

VISPĀRĪGA INFORMĀCIJA 

Šis ir distances līgums par satura pakalpojuma pirkumu interneta vidē, turpmāk tekstā – Līgums, kas tiek slēgts starp SIA ”Kurzemes Vārds” (reģistrācijas numurs: 42103002455, juridiskā adrese: Pasta iela 3, Liepāja, LV-3401; epasts: info@liepajniekiem.lv), turpmāk tekstā – KV, un personu, kas veic pirkumu, turpmāk tekstā PIRCĒJS, interneta vietnē liepajniekiem.lv, turpmāk tekstā – VIETNE, vai interneta vietnē kurzemes-vards.lv, turpmāk tekstā – VIETNE KV, un abi līgumslēdzēji kopā – LĪDZĒJI.  PIRCĒJS, veicot pirkumu VIETNĒ/VIETNĒ KV šī Līguma ietvaros, izsaka piekrišanu tā noteikumiem, ir tiesīgs šos Līguma noteikumus izdrukāt un saglabāt.

 Šī Līguma ietvaros:

 1. PIRCĒJS ir fiziska vai juridiska persona, kura pērk VIETNĒ/VIETNĒ KV maksas satura pakalpojumu nolūkam, kas nav saistīts ar saimniecisko darbību, turpmāk tekstā – PIRCĒJS; 
 2. PAKALPOJUMS ir kāds no šajā punktā uzskaitītajiem satura pakalpojumiem, kurš ir nopērkams VIETNĒ/VIETNĒ KV, un kura abonementu PIRCĒJS ir tiesīgs iegādāties:
 1. Liepajniekiem plus – maksas digitālā satura pakalpojums, tajā skaitā raksti, fotogrāfijas, kas tiek īpaši veidots, atlasīts un publicēts VIETNĒ ar norādi ”plus”,
 2. ”Kurzemes Vārds” elektroniskais abonements – maksas digitālā satura pakalpojums VIETNĒ KV, tajā skaitā drukātam laikrakstam ”Kurzemes Vārds” (reģistrēts masu informācijas reģistrā ar nr. 000700763, no 28.11.1991.) vizuālā un satura apjoma ziņā identiska elektroniska kopija, kā arī pieeja viena mēneša iepriekšējo elektronisko kopiju arhīvam,
 3. ”Kurzemes Vārds” drukātais laikraksts – papīra formātā iznākošs reģionālais laikraksts (reģistrēts masu informācijas reģistrā ar nr. 000700763, no 28.11.1991.), kura piegādi PIRCĒJAM Liepājā un Grobiņā (pilsētā) nodrošina SIA ”AC Kurzemes Vārds”, vai citur Latvijā VAS ”Latvijas Pasts” saskaņā ar tā piegādes grafiku..
 4. PAKALPOJUMA TERMIŅŠ UN CENA

 PAKALPOJUMA abonements ir fiksēts termiņā, par noteiktu cenu, kuru KV var mainīt bez iepriekšēja brīdinājuma (izmaiņas neattiecas uz jau apmaksāto PAKALPOJUMA termiņu), par to PIRCĒJAM paziņojot ne vēlāk kā 30 dienas pirms jaunās cenas stāšanās spēkā. KV un PIRCĒJS  piekrīt, ka izmaiņas PAKALPOJUMA cenā tiek piemērotas jaunajam periodam, noslēdzoties iepriekš apmaksātajam PAKALPOJUMA abonementa termiņam. PAKALPOJUMA abonementa cenā ietverti ir visi uz to attiecināmie nodokļi, tajā skaitā pievienotās vērtības nodoklis (turpmāk – PVN) saskaņā ar LR normatīvajiem aktiem:

 1. Liepajniekiem plus ir 4 (četru) nedēļu PAKALPOJUMA lietošanas atļauja par  cenu  – EUR 1.99 (viens euro un 99 centi).
 2. ”Kurzemes Vārds” elektroniskais abonements ir 4 (četru) nedēļu PAKALPOJUMA lietošanas atļauja par  cenu  – EUR 4.99 (četri euro un 99 centi).
 3. ”Kurzemes Vārds” drukātais laikraksts ir papīra formāta izdevums par EUR 7.90 (septiņi euro un 90 centi) vienam mēnesim.
 4. PAKALPOJUMA IEGĀDE UN NORĒĶINI 

Šajā Līguma sadaļā tiek aprakstīta PAKALPOJUMA iegādes kārtība un samaksa par PAKALPOJUMA  abonementa iegādi. 

2.1. PAKALPOJUMU Pircējs var iegādāties tikai pēc reģistrēšanās VIETNĒ/VIETNĒ KV. Lai iegādātos PAKALPOJUMA abonementu, Pircējam jāizvēlas tā apmaksas veids, ievadot KV pieprasīto informāciju. Ar šī līguma akceptu PIRCĒJS apliecina, ka ir nepārprotami sapratis, ka PAKALPOJUMA  abonementa iegāde ir maksas pakalpojums, kā arī  ir iepazinies ar šī Līguma saturu. 

2.2. PAKALPOJUMA  abonementu PIRCĒJS  iegādājas, izmantojot norēķinu karti vai ar SMS (maksa tiks iekļauta PIRCĒJA mobilā sakaru pakalpojumu sniedzēja rēķinā), un tas tiek noformēts kā regulārs maksājums, tā termiņam automātiski pagarinoties uz nākamo fiksēto 4 (četru) nedēļu termiņu PAKALPOJUMAM Liepajniekiem plus un Kurzemes Vārds elektroniskais abonements, bet uz nākamo kalendāro mēnesi pagarinoties automātiski PAKAPLOJUMAM Kurzemes Vārds drukātais laikraksts abonementam , un samaksu  par PAKALPOJUMA abonementu automātiski ieskaitot KV bankas kontā, līdz brīdim, kad PIRCĒJS izvēlēsies pārtraukt PAKALPOJUMA abonementa pirkšanu VIETNĒ, reģistrētajā profilā aktivizējot PĀRTRAUKT ABONĒŠANU.

 1. PAKALPOJUMA ABONEMENTA KURZEMES VĀRDS DRUKĀTAIS LAIKRAKSTS PIEGĀDES UZSĀKŠANA.
  1. Ja PIRCĒJS ir veicis PAKALPOJUMA samaksu darba dienā līdz plkst.14.00, tad abonementa piegāde tiek uzsākta ar nākamo darba dienu, ja piegādi nodrošina AC Kurzemes Vārds, vai pēc divām darba dienām, ja piegādi nodrošina Latvijas Pasts;
  2. Ja PIRCĒJS ir veicis samaksu darba dienā pēc plkst 14:00, tad abonementa piegāde tiek uzsākta ar aiznākamo darba dienu, ja piegādi nodrošina AC Kurzemes Vārds, vai pēc trim darba dienām, ja piegādi nodrošina Latvijas Pasts;
 2. ATTEIKUMA TIESĪBAS 

KV Šī Līguma ietvaros ar PAKALPOJUMU Liepajniekiem plus un Kurzemes Vārds elektroniskais abonements sniedz pakalpojumu, kas atbilst digitālā satura priekšapmaksas pakalpojumam tiešsaitē (digitālā satura kā e-publikāciju piegāde, kas netiek piegādāta patstāvīgā datu nesējā), pieejams pēc pieprasījuma un tā piegāde tiek uzsākta ar PAKALPOJUMA  abonementa apmaksas brīdi, kurā automātiski PAKALPOJUMA abonements tiek aktivizēts. PIRCĒJS  piekrīt, ka ar PAKALPOJUMA  aktivizēšanas brīdi tiek uzsākta PAKALPOJUMA lietošana, līdz ar to PIRCĒJS atsakās no 14 dienu atteikuma tiesībām un samaksātās summas atmaksas, pamatojoties uz MK 20.05.2014. noteikumu Nr.255 ”Noteikumi par distances līgumu” 22.13.punkta noteikumiem.

 1. LĪDZĒJU ATBILDĪBA

LĪDZĒJS neatbild par otra LĪDZĒJA saistībām pret trešām pusēm, ja tādas veidojas saistībā ar šī līguma realizāciju. LĪDZĒJIi vienojas, ja kāds no tiem nepilda savus pienākumus saskaņā ar Līgumu Force majeure apstākļu dēļ, tas ir atbrīvojams no atbildības par Līguma neizpildi vispār vai Līguma pienācīgu neizpildi. Ar Force majeure tiek saprasti jebkādi no LĪDZĒJA gribas neatkarīgi apstākļi (ja LĪDZĒJS  ir rīkojies saprātīgi un godīgi), kuru rezultātā nav bijis iespējams izpildīt pienācīgi vai izpildīt vispār saistības un ja šos apstākļus nebija iespējams paredzēt ne vien attiecīgajam LĪDZĒJAM, bet jebkurai citai personai, kas darbojas vai darbotos attiecīgā LĪDZĒJA nozarē, kā arī, ja šos apstākļus nebija iespējams novērst ar saprātīgiem un godīgiem paņēmieniem.

 1. KONFIDENCIALITĀTE 

Visa informācija, kas nav publiski pieejama un ko kāds no LĪDZĒJIEM sniedz viens otram Līguma izpildes laikā vai tā atklājas pildot darba pienākumus, tajā skaitā informācija par finanšu stāvokli, izmantotām tehnoloģijām un datorprogrammām, PAKALPOJUMA un VIETNES attīstības plāniem, tiek atzīta un uzskatīta par konfidenciālu. 

Par konfidenciālu netiek uzskatīta šāda informācija, ja pirms tās iegūšanas, tāda jau bija otra LĪDZĒJA rīcībā, vai tā bija publiski vispārzināma, un, ja šādas informācijas  saņemšanas brīdī, uz to nebija attiecināts konfidencialitātes nosacījums; 

 1. AUTORTIESĪBAS

 Šī Līguma ietvaros KV piešķir PIRCĒJAM  vispārējo licenci PAKALPOJUMAM. PIRCĒJAM aizliegts izmantot PAKALPOJUMA laikā pieejamo digitālo saturu darbībām, kuras neparedz šis līgums, t.sk., kopēt, pavairot, publicēt vai kā savādāk to izmantot  bez KV rakstveida piekrišanas un pretēji Autortiesību likuma tiesību normu prasībām. KV garantē, ka ar visām digitālā satura platformas liepajniekiem plus un Kurzemes Vārds elektroniskais abonements veidošanā iesaistītām personām ir noslēgts līgums, saskaņā ar kuru autortiesības uz PAKALPOJUMĀ pieejamo digitālo saturu un tā platformas risinājumiem pieder KV un tam nav zināma neviena trešā persona, kura varētu šīs KV tiesības apstrīdēt, kā arī likt šķēršļus PAKALPOJUMA izmantošanai un/vai izplatīšanai.

 1. DATU APSTRĀDE

 LĪDZĒJI piekrīt, ka katrs LĪDZĒJS kā datu apstrādes pārzinis un personas datu operators šā Līguma darbības laikā manuāli un/vai elektroniski apstrādā (ieskaitot datu vākšanu, reģistrēšanu, ievadīšanu, glabāšanu, pārveidošanu, izmantošanu, nodošanu, pārraidīšanu, bloķēšanu vai dzēšanu) no otra LĪDZĒJA saņemtus datus, tikai ciktāl tas ir nepieciešams un izriet no noslēgtā Līguma. Datu apstrādes mērķis un nolūks: līguma slēgšana, rēķinu sagatavošana un nosūtīšana, maksājumu pārvaldīšana, savstarpējā saziņa un sadarbības nodrošināšana, efektīvu KV pārvaldības procesu nodrošināšana, biznesa plānošana un analīze, pretenziju un/vai pieteikumu izskatīšana un apstrāde, jaunumu izsūtīšana ciktāl tas ir nepieciešams un izriet no noslēgtā Līguma. KV ievēro PIRCĒJA norādījumus, lieto nepieciešamos tehniskos līdzekļus un veic organizatoriskos pasākumus, lai aizsargātu fizisko personu datus un novērstu to nelikumīgu apstrādi. Personas dati tiks glabāti elektroniskā formā visā Līguma darbības laikā, kā arī piemērojamajos normatīvajos aktos noteiktajā noilguma termiņā, kura ietvaros var tikt iesniegtas sūdzības, celtas prasības un ierosināti līdzīgi procesi. LĪDZĒJS var nodot otra LĪDZĒJA personas datus piesaistītajiem apstrādātājiem, kuri šī līguma ietvaros sniedz grāmatvedības, juridiskos, IT vai cita līdzīga veida pakalpojumus. Noslēdzot Līgumu, PIRCĒJS piekrīt datu apstrādei, atjaunošanai un uzglabāšanai, identifikācijai, informācijas nosūtīšanai par PAKALPOJUMA izmaiņām un piedāvājumiem utml. PIRCĒJS, kurš šī Līguma ietvaros ir patērētājs, ir tiesīgs pieprasīt KV bez maksas izsniegt tā rīcībā esošo informāciju par PIRCĒJA personas datiem, ir tiesīgs pieprasīt to labošanu vai dzēšanu, kā arī nepieciešamības gadījumā ir tiesīgs atsaukt savu iepriekš izsniegto piekrišanu personas datu apstrādei. Šajā sadaļā noteiktie pienākumi ir spēkā neierobežotu laiku un paliek spēkā arī tad, ja kāds no LĪDZĒJIEM vienpusēji atkāpjas no Līguma, vai ja Līgums izbeidzas citādi.

 1. CITI NOTEIKUMI

 Šis Līgums stājās spēkā, PIRCĒJAM veicot PAKALPOJUMA abonementa pirkumu VIETNĒ, piekrītot tā noteikumiem un samaksājot abonementa maksu. Līgums tiek noslēgts uz nenoteiktu laiku un ir spēkā līdz uzņemto saistību izpildei. Tāpat PIRCĒJS ir tiesīgs atteikties no PAKALPOJUMA abonementa, veicot atbilstošas izmaiņas VIETNĒ. Atteikums šajā gadījumā attiecas uz turpmāko abonēšanas periodu, par kuru PIRCĒJS nav veicis samaksu un/vai neplāno to darīt. Jebkuru strīdu starp LĪDZĒJIEM, kas izriet no šī Līguma, LĪDZĒJI apņemas risināt pārrunu ceļā. Ja nav izdevies atrisināt strīdu bez tiesas starpniecības, strīds tiek izskatīts Latvijas Republikas tiesā.

Autorizēties

Reģistrēties

Klikšķini šeit, lai izvēlētos attēlu vai arī velc attēla failus un novieto tos šeit.

Spied šeit, lai izvēlētos attēlu.

Attēlam jābūt JPG formātā, max 10MB.

Reģistrēties

Lai pabeigtu reģistrēšanos, doties uz savu e-pastu un apstiprini savu e-pasta adresi!

Aizmirsu paroli

PALĪDZĒT IR VIEGLI!

Atslēdz reklāmu bloķētāju

Portāls liepajniekiem.lv jums piedāvā svarīgāko informāciju bez maksas. Taču žurnālistu darbam nepieciešami līdzekļi, ko spēj nodrošināt reklāma. Priecāsimies, ja atslēgsi savu reklāmu bloķēšanas programmu.

Kā atslēgt reklāmu bloķētāju

Pārlūka labajā pusē blakus adreses laukam ir bloķētāja ikoniņa.

Tā var būt kāda no šīm:

Uzklikšķini uz tās un atkarībā no bloķētāja veida spied uz:
- "Don`t run on pages on this site"
vai
- "Enabled on this site"
vai
spied uz