Ceturtdiena, 2. aprīlis Imgarde, Irmgarde

Pieņems vēl vienu Porziņģa dāvinājumu – basketbola laukumu Ventspils ielā

Pieņems vēl vienu Porziņģa dāvinājumu – basketbola laukumu Ventspils ielā
Foto: liepaja.lv
16.02.2017 13:20

liepajniekiem.lv

Liepājas pilsētas domes deputāti šodien, 16.februārī, notikušajā pilsētas domes sēdē pieņēma lēmumu konceptuāli atbalstīt dāvinājuma – brīvi pieejama āra basketbola laukuma, kas tiks izveidots atbilstoši Nacionālā basketbola asociācijas parametriem, Ventspils ielas parka galā pie Stārķu ielas pieņemšanu, portāls uzzināja pilsētas domes sēdē.

Tāpat pieņemtais lēmums paredz noteikt, ka Kristapa Porziņģa fondam “Porzingis Family Foundation Inc” ir tiesības ierosināt un realizēt labiekārtojuma ieceri minētā basketbola laukuma izveidei.

Kā skaidro pilsētas pašvaldībā, lēmums pieņemts, pamatojoties uz Liepājas pilsētas pašvaldībā saņemto starptautisku atzinību guvušā basketbolista Kristapa Porziņģa iesniegumu, kurā izteikta iecere 2017.gada pavasarī/vasarā izveidot āra basketbola laukumu Ventspils ielas parka galā pie Stārķu ielas (Ventspils ielā 15/27) kā dāvanu Liepājai un liepājniekiem.  

Iesniegumā izteikts lūgums atbalstīt dāvinājuma – publiski brīvi pieejama āra basketbola laukuma pieņemšanu Ventspils ielas parka galā pie Stārķu ielas un atļaut Kristapa Porziņģa fondam ”Porzingis Family Foundation Inc” ierosināt attiecīgā labiekārtojuma ieceri un veikt nepieciešamos labiekārtošanas darbus.

Liepājas pilsētas pašvaldības budžetā plānoti 50 000 eiro infrastruktūras nodrošināšanai, jo, izveidojot laukumu, tiks uzlabota pilsētas sporta infrastruktūra un līdz ar to arī iedzīvotāju fiziskā aktivitāte, kas svarīga veselības saglabāšanai un nostiprināšanai.

Laukums atbildīs NBA parametriem – 28,65 metru garumā un 15,25 metru platumā. Gar laukuma malām tiks izveidoti soliņi.

“Kāpēc Ventspils ielā? Tāpēc, ka viņš tur netālu pats dzīvoja un droši vien jau puikas vecumā domāja par to, kā varētu Ventspils ielas parkā uzspēlēt basketbolu,” paužot prieku par K.Porziņģa dāvinājumu pilsētai, atzīst Liepājas mērs Uldis Sesks.

Portāls jau informēja, ka pagājušajā vasarā Jūrmalas parkā jau tika atklāts viens āra basketbola laukums, ko pilsētai dāvināja K.Porziņģis.

Autorizēties

Reģistrēties

Klikšķini šeit, lai izvēlētos attēlu vai arī velc attēla failus un novieto tos šeit.

Spied šeit, lai izvēlētos attēlu.

Attēlam jābūt JPG formātā, max 10MB.

Aizmirsu paroli