Svētdiena, 26. janvāris Agneta, Agnis, Ansis

Policisti no Latvijas un Lietuvas izvērtē infrastruktūras vidi Liepājas pilsētā

Policisti no Latvijas un Lietuvas izvērtē infrastruktūras vidi Liepājas pilsētā
Foto: VP
24.10.2019 14:35

liepajniekiem.lv

Oktobra sākumā četrpadsmit Valsts policijas (VP) Kurzemes reģiona pārvaldes darbinieki un Valsts policijas Galvenās administratīvās pārvaldes priekšnieka vietnieks piedalījās projekta konferencē, kura norisinājās Palangā un Liepājā.

Konferences ietvaros policijas darbinieki sniedza prezentācijas par Valsts policijas Kurzemes reģiona pārvaldes darbu, Patruļpolicijas darbu, Atļauju sistēmas grupas darbu ar medību un makšķerēšanas licenču pārbaudi pierobežā, kā arī par pieredzi, sniedzot informāciju tūristiem Liepājas iecirkņa apkalpojamā teritorijā, informē VP Kurzemes reģiona pārvaldes pārstāve Madara Šeršņova.

Tāpat Palangā tika demonstrēti projekta ietvaros iegādātais aprīkojums – velosipēdi, elektromobiļi, giroskūteri jeb segveji, kā arī pašvaldības policijas elektrošoka ieroči ar simulatora tērpu.

Otrā diena noslēdzās Liepājā, kur konferences dalībnieki viesojās Valsts policijas Kurzemes reģiona pārvaldē, apskatot pārvaldes ēku un iepazīstoties ar projekta ietvaros iegādāto aprīkojumu – videoreģistratoriem un velosipēdiem.

Savukārt trešajā dienā konferences dalībnieki ar Valsts policijas un Liepājas pilsētas Pašvaldības policijas velosipēdiem devās kopīgā izbraucienā. Šī pasākuma mērķis bija kopīgi izvērtēt drošas infrastruktūras vidi Liepājas pilsētā un uzklausītu kaimiņvalstu viedokli.

Kā atzina Lietuvas pārstāvji, Liepāja ir pilsēta, kurai jādzīvo divās paralēlās pasaulēs – gan kā kūrortpilsētai, gan kā ražošanas industrijas pilsētai, kas ir divas dažādas galējības.

Viņi atzina, ka tas ir daudz grūtāk, jo, piemēram, Palanga ir tendēta uz tūrismu, taču Liepājā infrastruktūra ir laba gan lai uzņemtu tūristus, gan arī lai attīstītu ražošanas industriju.

Sadarbībā ar

Autorizēties

Reģistrēties

Klikšķini šeit, lai izvēlētos attēlu vai arī velc attēlu failus un novieto tos šeit. (Foto jābūt JPG formātā, max 5MB)