Piektdiena, 28. februāris Skaidrīte, Justs, Skaidra

Skolu modernizācijā joprojām bez reāliem būvdarbiem

Skolu modernizācijā joprojām bez reāliem būvdarbiem
Foto: Ruslans Šuļga
05.10.2017 07:12

"Kurzemes Vārds"

Lai arī līdz šim visvērienīgākā skolu modernizācijas projektā paveicamie darbi sākas lēnāk, nekā tas bija plānots, tie ir iekustējušies, apgalvo Liepājas Izglītības pārvaldē. Taču vēl pat nav zināms neviena būvnieka vārds, tāpēc arī remonts vēl nevienā skolā nav sācies.

Patlaban Izglītības pārvaldē, kas atbildīga par projekta “Liepājas vispārizglītojošo skolu modernizācija” īstenošanu, tiek gatavota iepirkuma dokumentācija A. Puškina Liepājas 2. vidusskolas būvdarbiem un būvuzraudzībai. Tikmēr daļa šīs skolas skolēnu remontdarbu gaidās jau mācību gada sākumā pārcelti uz 8. vidusskolas telpām, tā ietekmējot arī šīs skolas ikdienas dzīvi. 2. vidusskola ir vienīgā no piecām pirmajā kārtā modernizējamām skolām, kuras remontam iepirkums vēl nav izsludināts. Taču būvdarbu veicēji nav zināmi nevienai no projektā iesaistītajām mācību iestādēm.

Jau 6. septembrī beidzās pieteikumu iesniegšanas termiņš par tiesībām remontēt Raiņa Liepājas 6. vidusskolu. Pašvaldības mājaslapā pagaidām nav rodama informācija par konkursa rezultātiem. Pašvaldības Iepirkumu komisijas priekšsēdētājs Didzis Jēriņš saka, ka konkursa rezultātu vērtēšana “ir procesā”. 

4. oktobrī beidzās pieteikšanās konkursam par darbiem Draudzīgā aicinājuma Liepājas pilsētas 5. vidusskolā. Pieteikuma termiņš ir ticis pagarināts un konkurss sludināts otrreiz. Augusta beigās Iepirkumu komisija lēma, ka iepirkums pārtraucams, jo SIA “Liepājas celtniecības sabiedrība Būvnieks” – vienīgā pretendenta, kura piedāvājums atbildis nolikumā izvirzītajām kvalifikācijas prasībām – piedāvātā līgumcena pārsniedz pasūtītāja finanšu iespējas.

Līdz 11. oktobrim var pieteikties pretendenti, kas gatavi veikt būvdarbus Liepājas pilsētas 12. vidusskolā. Arī šis konkurss tiek sludināts jau otro reizi, par iepriekšējo Iepirkumu komisija septembra sākumā pieņēma lēmumu to izbeigt. 

Plašāk lasiet laikraksta “Kurzemes Vārds” 5. oktobra numurā.

#kvards-20171005-05#

Sadarbībā ar

Autorizēties

Reģistrēties

Klikšķini šeit, lai izvēlētos attēlu vai arī velc attēla failus un novieto tos šeit.

Spied šeit, lai izvēlētos attēlu.

Attēlam jābūt JPG formātā, max 10MB.

Aizmirsu paroli