Otrdiena, 25. februāris Alma, Annemarija

Sociālā dienesta ratiņdeju studija aicina jaunus dalībniekus

Sociālā dienesta ratiņdeju studija aicina jaunus dalībniekus
11.02.2013 16:45

Liepājas Domes Sociālais dienests aicina jaunus dalībniekus ratiņdeju studijā. Studijā līdz februāra beigām var pieteikties gan cilvēki ar īpašām vajadzībām, kuri savu iekdienu aizvada ratiņkrēslā, gan deju pavadoņi. Nodarbības Liepājas Olimpiskā centra Rožu zālē notiek divas reizes nedēļā, tās un arī specializētais transports cilvēkiem ratiņkrēslā ir par brīvu.

Kā portālu Domes sabiedrisko attiecību speciāliste Gunta Jākobsone, tad Liepājas Sociālā dienesta ratiņdeju studija darbojas jau desmito gadu. Ratiņdeju galvenā iezīme ir tā, ka viens no katra deju partneriem pārvietojas tikai ar ratiņkrēsla palīdzību. Studijas dalībnieki apgūst šova, standarta un Latīņamerikas dejas. Apmācība tiek veikta gan kombi dejās, kad viens no katra deju pāra partneriem pārvietojas tikai ratiņkrēslā, gan due dejās, kad abi deju pāra partneri pārvietojas tikai ratiņkrēslā.

Ratiņdejas ir ne tikai iespēja apgūt deju iemaņas, bet arī sports, kas veicina fizisko attīstību, trenē iespējamās kustības, iepazīstot savu ķermeni, plastiskumu, pilnveido dejotāja stāju sēžot un kontroli pār ratiņkrēslu, orientēšanos telpā, attīsta koordināciju un sadarbību starp citiem dejotājiem. Bez tam, ratiņdejas ir brīnišķīgs laika pavadīšanas veids, kas veicina cilvēku ar un bez invaliditātes savstarpēju komunikāciju un integrāciju, caur deju.

Pasaulē ratiņdejas pazīstamas kopš 1971. gada, bet Latvijā deju pirmsākumi ir meklējami 1998. gadā.

Liepājas Sociālā dienesta ratiņdeju studijā iespējams pieteikties, zvanot Sociālā dienesta sociālo pakalopojumu daļas vadītājai Maijai Agatinai pa tālr. 63489668.

Sadarbībā ar

Autorizēties

Reģistrēties

Klikšķini šeit, lai izvēlētos attēlu vai arī velc attēla failus un novieto tos šeit.

Spied šeit, lai izvēlētos attēlu.

Attēlam jābūt JPG formātā, max 10MB.

Aizmirsu paroli