Otrdiena, 18. februāris Kintija, Kora

Uz ielām pirmais sāls

Uz ielām pirmais sāls
Foto: Egons Zīverts
12.12.2017 07:10

"Kurzemes Vārds"

Sākoties ziemīgiem laikapstākļiem, uz Liepājas ielām atkal parādījies sāls – pirmdienas rītā uz F. Brīvzemnieka ielas bruģa bija redzams krietns tā bērums.

Komunālās pārvaldes Ziemas dienesta vadītājs Normunds Kairis izsaka cerību, ka tā bijusi kāda kļūda un izņēmuma gadījums, ko pieļāvis ielu uzturētājs. Dienestam neesot informācijas par to, ka uz ielām būtu sāls kārtas. Citur viss esot normas robežās.

Liepājas ielas ziemā tiek kaisītas ar mitrināto sāli. Līdz šim kaisīšanas tehnika izbraukusi trīsreiz, lietojot mazāko sāls normu, kas paredzēta preventīvai darbībai. Pirmā reize bijusi novembra beigās, kad temperatūra noslīdēja zem nulles un brauktuvēm draudēja apledošana, tad sestdienas naktī un svētdienas vakarā un naktī. Līdz šim sūdzības no iedzīvotājiem dienests neesot saņēmis.

Gatavojoties ziemas sezonai, ar uzņēmēju viss esot pārrunāts, tehnika testēta. “It kā vajadzētu visam būt kārtībā.” Tomēr ideāli arī viss neesot, Ziemas dienests šogad jau izteicis “nelielu aizrādījumu”, tas bijis saistīts ar pieturvietu, nogriešanās vietu, krustojumu tīrīšanas kārtību.

Jau rakstīts, ka Liepājas ielas ziemas periodā kārtībā uztur uzņēmums “Clean R”, kas pagājušajā gadā uzvarēja pašvaldības rīkotā iepirkumā. Līgums ir spēkā līdz 2021. gada pavasarim. Kopējā līgumcena ir nepilni divi miljoni eiro bez PVN.

Sadarbībā ar

Autorizēties

Reģistrēties

Klikšķini šeit, lai izvēlētos attēlu vai arī velc attēla failus un novieto tos šeit.

Spied šeit, lai izvēlētos attēlu.

Attēlam jābūt JPG formātā, max 10MB.

Aizmirsu paroli