Otrdiena, 25. februāris Alma, Annemarija

Valsts Kontrole Liepājas pilsētas domei nolēmusi piešķirt Atzinības rakstu

Valsts Kontrole Liepājas pilsētas domei nolēmusi piešķirt Atzinības rakstu
Foto: Ruslans Šuļga
23.05.2017 12:29

liepajniekiem.lv

Izvērtējot Liepājas pašvaldības darbību, Valsts kontrole ir nolēmusi piešķirt Liepājas pilsētai Atzinības rakstu par paveikto darbu un atbalstu revīzijas pierādījumu izvērtēšanā, portālu informēja Liepājas pilsētas pašvaldības administrācijas sabiedrisko attiecību speciāliste Kristīne Čabikina.

Valsts kontrole finanšu revīzijā skatīja jautājumus par 2015. gada valsts un pašvaldību budžetu un publiskajos reģistros sniegtās informācijas kvalitāti. Lai gūtu pilnīgāku priekšstatu par konstatēto neatbilstību iemesliem, tika aptaujāti visu pašvaldību vadītāji.

”Liepājas pilsētas pašvaldība proaktīvi iesaistījās un sniedza revīzijas gaitā būtisku informāciju par praksē pastāvošajiem nepilnību piemēriem. Tas deva iespēju Valsts kontrolei gūt pilnīgāku priekšstatu par konstatēto neatbilstību iemesliem un sniegt ieteikumus sabiedrības nodrošināšanas ar aktuālu valsts nozīmes reģistru informāciju sekmēšanai. Mēs pateicamies Liepājas pilsētas pašvaldības vadībai un darbiniekiem par operatīvo un profesionālo sadarbību,” rakstīts Valsts kontroles atsūtītajā paziņojumā.

Atzinības raksta pasniegšana notiks šā gada 13.jūnijā Valsts kontroles telpās.

Informācijai:

Valsts kontroles padome 2016.gadā ir nodibinājusi apbalvojumu −Atzinības rakstu. Tā piešķiršanu nosaka īpaša kārtība, saskaņā ar kuru tiek izvērtēts revidējamo vienību ieguldījums, tajā skaitā arī revīziju rezultātā sniegto ieteikumu ieviešanā.

Sadarbībā ar

Autorizēties

Reģistrēties

Klikšķini šeit, lai izvēlētos attēlu vai arī velc attēla failus un novieto tos šeit.

Spied šeit, lai izvēlētos attēlu.

Attēlam jābūt JPG formātā, max 10MB.

Aizmirsu paroli