Sestdiena, 18. maijs Inese, Inesis, Ēriks
Abonēt

Lasi vairāk ar
liepajniekiem.lv abonementu

Foto: Sarkans auto Ziemassvētku dāvanā jeb “Mans mīļākais radio ir…”

Laimēt loterijā pilnīgi jaunu auto? Jā, kā tad… loterijas jau rīko tā, lai neviens nevinnētu, – droši vien šādi domā liela daļa cilvēku. Tikai ne liepājnieks Mareks Freibergs. Jo viņš kopš pagājušā gada nogales ir pavisam svaiga “Hyundai i20” īpašnieks, kurš īstajā brīdī pareizi atbildējis uz zvanu no nezināma numura un kuram “Radio Skonto” jubilejā bijusi laimīga roka.

Foto: Sarkans auto Ziemassvētku dāvanā jeb “Mans mīļākais radio ir…”
Līgumā neesot noteikts, ka visu mūžu jābraukā ar uzlīmēm, vēlams, vismaz gadu. “Man tās netraucē,” saka Mareks Freibergs. (Foto: Egons Zīverts)
Līgumā neesot noteikts, ka visu mūžu jābraukā ar uzlīmēm, vēlams, vismaz gadu. “Man tās netraucē,” saka Mareks Freibergs. (Foto: Egons Zīverts)
12.04.2024 00:10

liepājniekiem.lv

Pamodināja telefona zvans

“Bija diena pēc naktsmaiņas. Gulēju, mani pamodināja telefona zvans,” veiksmīgo dienu atceras Mareks.

“Redzēju, ka nepazīstams numurs, man parasti no tādiem nezvana. Biju dzirdējis, ka ir tāda spēle, domāju – kas būs, tas būs. Atbildēju, ka mans mīļākais radio ir “Radio Skonto”, bet sākumā tāpat neticēju tam, ko man teica. Tas bija: “Jes! Jes! Jes!”

Neko nesapratu, kas par jes? Kā jau tikko pamodies. Dīdžejs teica: “Labi, man te jānovada konkurss, es tev pārzvanīšu,” un nolika klausuli.

Es paliku uz pauzes. Nesapratu, kas, kāpēc? Nodomāju, ka varbūt kāds no darba izjokoja.”

Piezvanījis kolēģiem, pavaicājis, vai spēles pirmais fināls jau ir bijis. Neesot bijis. Pēc minūtēm piecpadsmit tiešām atzvanīja no radio.

Aleksandrs vaicājis, vai Mareks joprojām nevarot noticēt. “Teicu, ka ne. Tad viņš jautāja, vai varēšu tikt uz “Radio Skonto” 30 gadu jubilejas balli, uzzināja no manis visu, ko vajadzēja. Gaidīju, gaidīju, bet kā nav tas finālists, tā nav.

Vēl pēc minūtēm piecpadsmit dzirdu radio to pašu balsi, kas ar mani runāja pa telefonu. Nopauzējos. Sekoja zvans, un es dzirdēju savu balsi pa radio. Tad noticēju,” pastāsta M. Freibergs.

Saņēmis solīto ielūgumu, viņš devās uz pasākumu. “Par mašīnu es vispār nebiju domājis. Nepiegāzu sev galvu tā, lai pēc tam pārdzīvotu, ka neesmu vinnējis.

Bet tā sanāca – uz pirmo roku pirmo atslēgu.

Vadītājs izteicās, ka es esot sačakarējis visu pasākumu, jo viss uzreiz notika tik ātri. Tomēr es līdz pat  vēlam vakaram nesapratu, ka esmu to auto laimējis.

Man teica, ka nesaprotot, kā varu būt tik mierīgs. Atbildēju, ka galvenais man ir pasākums – redzēt, kā tas viss notiek. Tas bija grandiozi. Tik daudz slavenību, uzstājās “Prāta vētra”, Intars Busulis, Laima Vaikule,” priecājas Mareks.

Vēl pēc nedēļas aizbraucis savākt “Skandi Motors” dāvināto mašīnu. Tirgotājs teicis – kā var šitā paveikties vienam cilvēkam… Pirmais atbildējis, uzreiz izvilcis atslēgu un pirmo reizi esot “bišķiņ nokomplektēta mašīna”, nevis tikai plikā bāze, dārgāka, nekā parasti visus gadus bijusi. Mašīna bija nopulēta.

Foto: Egons Zīverts

Marekam iedeva kvīti – te tev būs, kad brauksi riepas mainīt. “Pajautāju – vai tev liekas, ka es braukšu pie jums uz Rīgu riepas mainīt? Par to viņi nebija padomājuši.

Sagādāja vasaras riepas, ielikām mašīnā un vedām līdzi,”

atklāj Mareks.

Kopā ar dīlera pārstāvjiem devušies uz CSDD, kur auto pārrakstīja uz Mareka vārda. “Uzreiz nokārtoju OCTA un KASKO, jo bija padraņķīgs laiks, lielie sniegi. Baidījos braukt bez nekā,” viņš saka.

Ugunīgs sporta režīms

Jauno auto Mareks novērtē kā Ziemassvētku vai Jaungada dāvanu. Mašīna šķiet simpātiska. Skaista krāsa, šo sarkano toni sauc “Red Dragon”.

Pašiem ģimenē jau bija jauna mašīna, iegādāta pirms nepilna gada. “Nu, še vēl viena!

Man nekas cits neatlika kā iet kārtot tiesības,” atzīmē laimētājs.

Līdz šim šoferis ģimenē – sieva. 

M. Freibergs arī iepriekš bija domājis par vadītāja tiesībām, pagājušajā vasarā gribējis kaut ko darīt lietas labā, painteresējies, bet ar to viss arī beidzies.

“Bet šajā gadījumā – kam tad šī mašīna ir domāta? Tikai braukšanai! Tāpat jau nestāvēs piesieta. Uzturēt divas mašīnas bez vajadzības nebūtu labi,” viņš uzskata.

Teorijas eksāmens jau nolikts. Palikušas braukšanas, kas sanākot retāk darba dēļ. Brīvos brīžus Mareks cenšas izmantot, lai brauktu ar sievu kā instruktoru, jo process ļoti patīk.

Tā dzīvē sanācis, ka viņam ir dažādas vadītāja apliecības, bet tikai ne B kategorija. Ir traktora un dažādas spectehnikas tiesības, kas nepieciešamas, strādājot ostā.

“Tā tehnika ir šausmīgi liela, un tad visiem no manis ir jābaidās,”

nosmejas Mareks.

Foto: Egons Zīverts

“Hyundai” ir neliels un zems, to uzreiz jūtot arī tad, kad tajā pārsēžas no sievas mašīnas “Nissan Qashqai”.

Nissani ir ģimenes auto tradīcija daudzus gadus, un nav atgadījies nekas tāds, lai no šīs markas atteiktos.

Pirmo auto daļēji uzdāvināja kāzās, vecāki veica pirmo iemaksu, ar to nobrauca gandrīz astoņus gadus. Negaidot, kamēr tai kaut kas notiks, nomainīja uz nākamo.

Lielākais un augstākais “Nissan” esot komfortablāks, lai kaut kur aizbrauktu kopā ar bērniem.

Ar “baltajām tiesībām” Mareks savu jauno sarkano auto ir iemēģinājis.

“Tad sapratu, ka gribu ar to braukt. Ir labi. Man ļoti patīk sporta režīms. Tad panelis uzreiz iedegas ugunīgi sarkanā krāsā.

Sūdzēties un neko sliktu teikt nevaru. Jauna ir jauna,”

viņš saka.

Automašīna aprīkota ar kamerām, sensoriem. Lieliska ekstra ir bezvadu lādētājs. Vienkārši noliec telefonu uz “piepīpētāja” un uzlādē. Mūsu drēgnajiem gadalaikiem labi noder apsildāmā stūre.

Automašīna arī atpazīst ceļa zīmes, kur drīkst un kur nedrīkst braukt. Ja priekšā mašīna uzsākusi kustību, šis auto vadītājam atgādina uz displeja, ka nu viņam arī jāsāk braukt.

Protams, ir adaptīvā kruīza kontrole, līniju asistents. “Ja brauc tālos gabalus, tad līniju asistents noder.

Ejot uz apdzīšanu, sāk raustīt pedāli, piebremzēt,” stāsta Mareks.

To, kas nav vajadzīgs, var atslēgt, lai nemaisa prātu, un Mareka sieva tā arī darot.

Foto: Egons Zīverts

Braucot ar šo auto, it nemaz neesot jūtams, ka tam ir neliela tilpuma motors. Īpaši tad, ja pārslēdzas uz sporta režīmu. Abi ar sievu izprovējuši, vai tad ir kādas izmaiņas.

“Liekas, ka dzinēja skaņa ir citāda un mašīna uzreiz arī ņiprāka, pieaug apgriezieni,” klāsta Mareks. Jau atceļā no Rīgas ievērojuši, ka mašīna ir ekonomiska.

Galvenais, lai neskauž

Mūsu tikšanās laikā automašīnas kopējais nobraukums ir 612 kilometri. Dāvanas saņemšanas brīdī nebijis gandrīz nekāda nobraukuma, padsmit kilometri. Auto bija atbraucis uz pasākuma vietu, un tas arī apmēram viss.

Mareku priecē, ka jaunam auto tehniskā apskate jāiet pēc diviem gadiem un tad nākamā – vēl pēc diviem. Līdz ar to arī sanāk mazāku ceļu nodokli maksāt.

Freibergi nolēmuši paturēt abas automašīnas. Sievai darbs ir ārpus Liepājas, un viņa ņemot to auto, kuram tobrīd bākā vairāk degvielas.

Automobilis ar košo radiostacijas reklāmu piesaista uzmanību. Ejot garām, cilvēki apspriež, ka šī laikam ir tā mašīna, ko vinnēja.

“Sāk arī teikt, ka šīs mašīnas jau galīgi sūdīgas, tukšas. Vienreiz pateicu – nav nemaz tik slikta mašīna!”

atklāj M. Freibergs.

Daudzi sveši cilvēki Mareku tagad atpazīst. Kad ieejot kulinārijā, sieviete aiz letes prasa, vai viņš neesot tas, kas vinnējis auto. Tā nu kļuvis slavens, laimējot mašīnu.

Galvenais, lai nebūtu skaudības. Jo to brīžiem var just, atzīst Mareks. Cilvēki ar viņu runājot par to, ka nekad nebija ticējuši, ka tā var gadīties, ka tik tiešām dod mašīnu, visi nodokļi tiek nomaksāti.

“Tagad, kad es esmu ar to saskāries, viņi arī ir noticējuši, ka tā var būt,”

saka laimīgais auto īpašnieks.

Foto: Egons Zīverts

M. Freibergs stāsta, ka neuzskatot sevi par veiksminieku loterijās, līdz šim tik izcili neesot gājis. Reiz nopircis nokasāmo biļeti pirms Jāņiem un laimējis 500 eiro, bet tas arī viss.

Kad pirmoreiz iekāpis jaunajā auto un iedarbinājis, tur uzreiz skanējis “Radio Skonto”. “Jokojot nodomāju – tur droši vien nemaz cits radio nav iekšā,” smaida Mareks. Darbā viņš pārsvarā tiešām klausoties šo raidstaciju.

“Radio Skonto” lūguši, lai Mareks automašīnu pabildē, kad kaut kur aizbrauc, lai viņi varētu pareklamēt to, ka laimēt patiešām ir iespējams.

Mareka Freiberga “Hyundai i20”

 • 2023. izl. g.
 • 1,2 l benzīna motors, 100 ZS.
 • Vidējais patēriņš – 4,6 l/100 km.
 • Sešpakāpju manuāla pārnesumu kārba.
 • Krāsa – “Red Dragon”.

Mediju atbalsta fonda ieguldījums no Latvijas valsts budžeta līdzekļiem. Par sagatavoto saturu atbild portāls liepajniekiem.lv.

Šobrīd aktuāli

Distances līgums

DISTANCES LĪGUMS PAR PAKALPOJUMA ABONEMENTA IEGĀDI INTERNETA VIDĒ 

VISPĀRĪGA INFORMĀCIJA 

Šis ir distances līgums par satura pakalpojuma pirkumu interneta vidē, turpmāk tekstā – Līgums, kas tiek slēgts starp SIA ”Kurzemes Vārds” (reģistrācijas numurs: 42103002455, juridiskā adrese: Pasta iela 3, Liepāja, LV-3401; epasts: [email protected]), turpmāk tekstā – KV, un personu, kas veic pirkumu, turpmāk tekstā PIRCĒJS, interneta vietnē liepajniekiem.lv, turpmāk tekstā – VIETNE, vai interneta vietnē kurzemes-vards.lv, turpmāk tekstā – VIETNE KV, un abi līgumslēdzēji kopā – LĪDZĒJI. PIRCĒJS, veicot pirkumu VIETNĒ/VIETNĒ KV šī Līguma ietvaros, izsaka piekrišanu tā noteikumiem, ir tiesīgs šos Līguma noteikumus izdrukāt un saglabāt.

 Šī Līguma ietvaros:

 1. PIRCĒJS ir fiziska vai juridiska persona, kura pērk VIETNĒ/VIETNĒ KV maksas satura pakalpojumu nolūkam, kas nav saistīts ar saimniecisko darbību, turpmāk tekstā – PIRCĒJS; 
 2. PAKALPOJUMS ir kāds no šajā punktā uzskaitītajiem satura pakalpojumiem, kurš ir nopērkams VIETNĒ/VIETNĒ KV, un kura abonementu PIRCĒJS ir tiesīgs iegādāties:
 1. Liepajniekiem plus – maksas digitālā satura pakalpojums, tajā skaitā raksti, fotogrāfijas, kas tiek īpaši veidots, atlasīts un publicēts VIETNĒ ar norādi ”plus”,
 2. ”Kurzemes Vārds” elektroniskais abonements – maksas digitālā satura pakalpojums VIETNĒ KV, tajā skaitā drukātam laikrakstam ”Kurzemes Vārds” (reģistrēts masu informācijas reģistrā ar nr. 000700763, no 28.11.1991.) vizuālā un satura apjoma ziņā identiska elektroniska kopija, kā arī pieeja viena mēneša iepriekšējo elektronisko kopiju arhīvam,
 3. ”Kurzemes Vārds” drukātais laikraksts – papīra formātā iznākošs reģionālais laikraksts (reģistrēts masu informācijas reģistrā ar nr. 000700763, no 28.11.1991.), kura piegādi PIRCĒJAM Liepājā un Grobiņā (pilsētā) nodrošina SIA ”AC Kurzemes Vārds”, vai citur Latvijā VAS ”Latvijas Pasts” saskaņā ar tā piegādes grafiku.
 4. PAKALPOJUMA TERMIŅŠ UN CENA

PAKALPOJUMA abonements ir fiksēts termiņā, par noteiktu cenu, kuru KV var mainīt bez iepriekšēja brīdinājuma (izmaiņas neattiecas uz jau apmaksāto PAKALPOJUMA termiņu), par to PIRCĒJAM paziņojot ne vēlāk kā 30 dienas pirms jaunās cenas stāšanās spēkā. KV un PIRCĒJS  piekrīt, ka izmaiņas PAKALPOJUMA cenā tiek piemērotas jaunajam periodam, noslēdzoties iepriekš apmaksātajam PAKALPOJUMA abonementa termiņam. PAKALPOJUMA abonementa cenā ietverti ir visi uz to attiecināmie nodokļi, tajā skaitā pievienotās vērtības nodoklis (turpmāk – PVN) saskaņā ar LR normatīvajiem aktiem:

 1. Liepajniekiem plus ir 4 (četru) nedēļu PAKALPOJUMA lietošanas atļauja par cenu – EUR 1.99 (viens euro un 99 centi).
 2. ”Kurzemes Vārds” elektroniskais abonements ir 4 (četru) nedēļu PAKALPOJUMA lietošanas atļauja par cenu – EUR 4.99 (četri euro un 99 centi).
 3. ”Kurzemes Vārds” drukātais laikraksts ir papīra formāta izdevums par cenu – EUR 8.95 (astoņi euro un 95 centi) vienam mēnesim.
 4. PAKALPOJUMA IEGĀDE UN NORĒĶINI 

Šajā Līguma sadaļā tiek aprakstīta PAKALPOJUMA iegādes kārtība un samaksa par PAKALPOJUMA  abonementa iegādi. 

2.1. PAKALPOJUMU Pircējs var iegādāties tikai pēc reģistrēšanās VIETNĒ/VIETNĒ KV. Lai iegādātos PAKALPOJUMA abonementu, Pircējam jāizvēlas tā apmaksas veids, ievadot KV pieprasīto informāciju. Ar šī līguma akceptu PIRCĒJS apliecina, ka ir nepārprotami sapratis, ka PAKALPOJUMA  abonementa iegāde ir maksas pakalpojums, kā arī  ir iepazinies ar šī Līguma saturu. 

2.2. PAKALPOJUMA  abonementu PIRCĒJS  iegādājas, izmantojot norēķinu karti vai ar SMS (maksa tiks iekļauta PIRCĒJA mobilā sakaru pakalpojumu sniedzēja rēķinā), un tas tiek noformēts kā regulārs maksājums, tā termiņam automātiski pagarinoties uz nākamo fiksēto 4 (četru) nedēļu termiņu PAKALPOJUMAM Liepajniekiem plus un Kurzemes Vārds elektroniskais abonements, bet uz nākamo kalendāro mēnesi pagarinoties automātiski PAKAPLOJUMAM Kurzemes Vārds drukātais laikraksts abonementam , un samaksu  par PAKALPOJUMA abonementu automātiski ieskaitot KV bankas kontā, līdz brīdim, kad PIRCĒJS izvēlēsies pārtraukt PAKALPOJUMA abonementa pirkšanu VIETNĒ, reģistrētajā profilā aktivizējot PĀRTRAUKT ABONĒŠANU.

 1. PAKALPOJUMA ABONEMENTA KURZEMES VĀRDS DRUKĀTAIS LAIKRAKSTS PIEGĀDES UZSĀKŠANA.
  1. Ja PIRCĒJS ir veicis PAKALPOJUMA samaksu darba dienā līdz plkst.14.00, tad abonementa piegāde tiek uzsākta ar nākamo darba dienu, ja piegādi nodrošina AC Kurzemes Vārds, vai pēc divām darba dienām, ja piegādi nodrošina Latvijas Pasts;
  2. Ja PIRCĒJS ir veicis samaksu darba dienā pēc plkst 14:00, tad abonementa piegāde tiek uzsākta ar aiznākamo darba dienu, ja piegādi nodrošina AC Kurzemes Vārds, vai pēc trim darba dienām, ja piegādi nodrošina Latvijas Pasts;
 2. ATTEIKUMA TIESĪBAS 

KV Šī Līguma ietvaros ar PAKALPOJUMU Liepajniekiem plus un Kurzemes Vārds elektroniskais abonements sniedz pakalpojumu, kas atbilst digitālā satura priekšapmaksas pakalpojumam tiešsaitē (digitālā satura kā e-publikāciju piegāde, kas netiek piegādāta patstāvīgā datu nesējā), pieejams pēc pieprasījuma un tā piegāde tiek uzsākta ar PAKALPOJUMA  abonementa apmaksas brīdi, kurā automātiski PAKALPOJUMA abonements tiek aktivizēts. PIRCĒJS  piekrīt, ka ar PAKALPOJUMA  aktivizēšanas brīdi tiek uzsākta PAKALPOJUMA lietošana, līdz ar to PIRCĒJS atsakās no 14 dienu atteikuma tiesībām un samaksātās summas atmaksas, pamatojoties uz MK 20.05.2014. noteikumu Nr.255 ”Noteikumi par distances līgumu” 22.13.punkta noteikumiem.

 1. LĪDZĒJU ATBILDĪBA

LĪDZĒJS neatbild par otra LĪDZĒJA saistībām pret trešām pusēm, ja tādas veidojas saistībā ar šī līguma realizāciju. LĪDZĒJIi vienojas, ja kāds no tiem nepilda savus pienākumus saskaņā ar Līgumu Force majeure apstākļu dēļ, tas ir atbrīvojams no atbildības par Līguma neizpildi vispār vai Līguma pienācīgu neizpildi. Ar Force majeure tiek saprasti jebkādi no LĪDZĒJA gribas neatkarīgi apstākļi (ja LĪDZĒJS  ir rīkojies saprātīgi un godīgi), kuru rezultātā nav bijis iespējams izpildīt pienācīgi vai izpildīt vispār saistības un ja šos apstākļus nebija iespējams paredzēt ne vien attiecīgajam LĪDZĒJAM, bet jebkurai citai personai, kas darbojas vai darbotos attiecīgā LĪDZĒJA nozarē, kā arī, ja šos apstākļus nebija iespējams novērst ar saprātīgiem un godīgiem paņēmieniem.

 1. KONFIDENCIALITĀTE 

Visa informācija, kas nav publiski pieejama un ko kāds no LĪDZĒJIEM sniedz viens otram Līguma izpildes laikā vai tā atklājas pildot darba pienākumus, tajā skaitā informācija par finanšu stāvokli, izmantotām tehnoloģijām un datorprogrammām, PAKALPOJUMA un VIETNES attīstības plāniem, tiek atzīta un uzskatīta par konfidenciālu. 

Par konfidenciālu netiek uzskatīta šāda informācija, ja pirms tās iegūšanas, tāda jau bija otra LĪDZĒJA rīcībā, vai tā bija publiski vispārzināma, un, ja šādas informācijas  saņemšanas brīdī, uz to nebija attiecināts konfidencialitātes nosacījums; 

 1. AUTORTIESĪBAS

Šī Līguma ietvaros KV piešķir PIRCĒJAM  vispārējo licenci PAKALPOJUMAM. PIRCĒJAM aizliegts izmantot PAKALPOJUMA laikā pieejamo digitālo saturu darbībām, kuras neparedz šis līgums, t.sk., kopēt, pavairot, publicēt vai kā savādāk to izmantot  bez KV rakstveida piekrišanas un pretēji Autortiesību likuma tiesību normu prasībām. KV garantē, ka ar visām digitālā satura platformas liepajniekiem plus un Kurzemes Vārds elektroniskais abonements veidošanā iesaistītām personām ir noslēgts līgums, saskaņā ar kuru autortiesības uz PAKALPOJUMĀ pieejamo digitālo saturu un tā platformas risinājumiem pieder KV un tam nav zināma neviena trešā persona, kura varētu šīs KV tiesības apstrīdēt, kā arī likt šķēršļus PAKALPOJUMA izmantošanai un/vai izplatīšanai.

 1. DATU APSTRĀDE

LĪDZĒJI piekrīt, ka katrs LĪDZĒJS kā datu apstrādes pārzinis un personas datu operators šā Līguma darbības laikā manuāli un/vai elektroniski apstrādā (ieskaitot datu vākšanu, reģistrēšanu, ievadīšanu, glabāšanu, pārveidošanu, izmantošanu, nodošanu, pārraidīšanu, bloķēšanu vai dzēšanu) no otra LĪDZĒJA saņemtus datus, tikai ciktāl tas ir nepieciešams un izriet no noslēgtā Līguma. Datu apstrādes mērķis un nolūks: līguma slēgšana, rēķinu sagatavošana un nosūtīšana, maksājumu pārvaldīšana, savstarpējā saziņa un sadarbības nodrošināšana, efektīvu KV pārvaldības procesu nodrošināšana, biznesa plānošana un analīze, pretenziju un/vai pieteikumu izskatīšana un apstrāde, jaunumu izsūtīšana ciktāl tas ir nepieciešams un izriet no noslēgtā Līguma. KV ievēro PIRCĒJA norādījumus, lieto nepieciešamos tehniskos līdzekļus un veic organizatoriskos pasākumus, lai aizsargātu fizisko personu datus un novērstu to nelikumīgu apstrādi. Personas dati tiks glabāti elektroniskā formā visā Līguma darbības laikā, kā arī piemērojamajos normatīvajos aktos noteiktajā noilguma termiņā, kura ietvaros var tikt iesniegtas sūdzības, celtas prasības un ierosināti līdzīgi procesi. LĪDZĒJS var nodot otra LĪDZĒJA personas datus piesaistītajiem apstrādātājiem, kuri šī līguma ietvaros sniedz grāmatvedības, juridiskos, IT vai cita līdzīga veida pakalpojumus. Noslēdzot Līgumu, PIRCĒJS piekrīt datu apstrādei, atjaunošanai un uzglabāšanai, identifikācijai, informācijas nosūtīšanai par PAKALPOJUMA izmaiņām un piedāvājumiem utml. PIRCĒJS, kurš šī Līguma ietvaros ir patērētājs, ir tiesīgs pieprasīt KV bez maksas izsniegt tā rīcībā esošo informāciju par PIRCĒJA personas datiem, ir tiesīgs pieprasīt to labošanu vai dzēšanu, kā arī nepieciešamības gadījumā ir tiesīgs atsaukt savu iepriekš izsniegto piekrišanu personas datu apstrādei. Šajā sadaļā noteiktie pienākumi ir spēkā neierobežotu laiku un paliek spēkā arī tad, ja kāds no LĪDZĒJIEM vienpusēji atkāpjas no Līguma, vai ja Līgums izbeidzas citādi.

 1. CITI NOTEIKUMI

Šis Līgums stājās spēkā, PIRCĒJAM veicot PAKALPOJUMA abonementa pirkumu VIETNĒ, piekrītot tā noteikumiem un samaksājot abonementa maksu. Līgums tiek noslēgts uz nenoteiktu laiku un ir spēkā līdz uzņemto saistību izpildei. Tāpat PIRCĒJS ir tiesīgs atteikties no PAKALPOJUMA abonementa, veicot atbilstošas izmaiņas VIETNĒ. Atteikums šajā gadījumā attiecas uz turpmāko abonēšanas periodu, par kuru PIRCĒJS nav veicis samaksu un/vai neplāno to darīt. Jebkuru strīdu starp LĪDZĒJIEM, kas izriet no šī Līguma, LĪDZĒJI apņemas risināt pārrunu ceļā. Ja nav izdevies atrisināt strīdu bez tiesas starpniecības, strīds tiek izskatīts Latvijas Republikas tiesā.

Autorizēties

Reģistrēties

Klikšķini šeit, lai izvēlētos attēlu vai arī velc attēla failus un novieto tos šeit.

Spied šeit, lai izvēlētos attēlu.

Attēlam jābūt JPG formātā, max 10MB.

Reģistrēties

Lai pabeigtu reģistrēšanos, doties uz savu e-pastu un apstiprini savu e-pasta adresi!

Aizmirsu paroli

PALĪDZĒT IR VIEGLI!

Atslēdz reklāmu bloķētāju

Portāls liepajniekiem.lv jums piedāvā svarīgāko informāciju bez maksas. Taču žurnālistu darbam nepieciešami līdzekļi, ko spēj nodrošināt reklāma. Priecāsimies, ja atslēgsi savu reklāmu bloķēšanas programmu.

Kā atslēgt reklāmu bloķētāju

Pārlūka labajā pusē blakus adreses laukam ir bloķētāja ikoniņa.

Tā var būt kāda no šīm:

Uzklikšķini uz tās un atkarībā no bloķētāja veida spied uz:
- "Don`t run on pages on this site"
vai
- "Enabled on this site"
vai
spied uz