Sestdiena, 11. maijs Milda, Karmena, Manfreds

“Jēkabpils” ar +39 sagrauj ”Liepāju/Triobet”

27.12.2012 19:20

Šovakar vienīgajā Aldaris LBL spēlē “Jēkabpils” savu skatītāju priekšā ar +39 (106:67) sagrāva “Liepāja/Triobet” vienību.

Pirmo reizi abas šīs komandas savā starpā cīnījās septembra vidū, kad draudzības spēlē jēkabpilieši guva uzvaru ar 13(69:56) punktu pārsvaru. Arī komandu pirmajā oficiālajā spēlē oktobra sākumā Liepājā “Jēkabpils” izmocīja savu pirmo uzvaru LBL ar rezultātu 57:56.

Spēles 5. minūtē, pateicoties Hila trīspunktniekam un O’Braiena vienam soda metienam, “Jēkabpils” panāca jau +7 (11:4). Ceturtdaļas otrajā pusē spēle bija līdzīgāka un skanot pirmās ceturtdaļas beigu svilpei 23:17.

Otrās desmitminūtes pirmajās divās minūtēs mājiniekiem padevās 12:0 izrāviens, kad trīspunktniekus realizēja Aleksejevs, Sirsniņš, Hils un O’Braienam padevās 2+1 gājiens. Pēc neveiksmīgās ceturtdaļas sākuma ”Liepāja/Triobet” atguva četrus punktus, tomēr pēc minūtes pārtraukuma jēkabpilieši veica 9:0 izrāvienu un panāca jau komfortablo +22 (44:22). Liepājnieki līdz puslaika pārtraukumam tikai mazliet spēja samazināt rezultāta starpību – 27:46.

Otrā puslaika sākums veiksmīgāks izdevās mājinieku komandai – O’Braiena, Aleksejeva un Vītola pūlēm jēkabpilieši veica 12:0 izrāvienu, kas ļāva iekrāt jau nepieklājīgo +31 (58:27). Arī ceturtdaļas turpinājumā “Jēkabpils” bija lieliski gan uzbrukumā, gan aizsardzībā un pirms pēdējās desmitminūtes mājiniekiem +45 (82:37). Pēdējā ceturtdaļā mājinieki ar daudz skaistām epizodēm iepriecināja savus skatītājus, bet to zaudēja ar 24:30, taču tas neapdraudēja jēkabpiliešu pārliecinošo uzvaru – 106:67.