Piektdiena, 10. maijs Maija, Paija

Liepājnieki zaudē čehu “Brno” ar 40 punktu deficītu

”Liepāja” šodien Eiropas Ziemeļu basketbola līgas (ENBL) ietvaros uzņēma čehu ”Brno” basketbolistus. Liepājnieki šoreiz bija bezspēcīgi un piedzīvoja zaudējumu ar rezultātu 64:104.

02.03.2022 21:21

Rezultatīvākais spēlētājs ”Liepājas” rindās bija Roberts Bērziņš, kurš guva 17 punktus (1p. 1/1, 2p. 5/12, 3p. 2/4), savāca trīs atlēkušās bumbas, atdeva piecas rezultatīvas piespēles un pārtvēra divas pretinieku raidītās bumbas.

”Brno” iesāka spēli ar presingu un jau no paša mača sākuma kontrolēja situāciju laukumā. Liepājas basketbolisti pieļāva vairākas kļūdas un viesi tās izmantoja. Piektajā minūtē čehu ”Brno” bija jau 13 punktu pārsvars, bet pēc pirmās ceturtdaļas tas bija jau 23 punkti – 31:8. Arī otrajā ceturksnī mājinieki neatrada risinājumu čehu precizitātei un deficīts tikai turpināja augt. Puslaikā ”Brno” jau 30 punktu pārsvars – 55:25.

Arī otrajā puslaikā liepājnieku sniegums krasi neuzlabojās. Viņi spēja trešajā ceturksnī veikt izrāvienu un 13 punktus atgūt, taču noslēdzošajā ceturtdaļā čehi iekrāto pārsvaru atguva un pat palielināja. ”Brno” basketbolisti šodien realizēja 18 no 27 tālmetieniem un svinēja pārliecinošu uzvaru ar 40 punktu pārsvaru.

”Brno” basketbolistiem šī bija pēdējā regulārās sezonas spēle un viņi ar piecām uzvarām septiņās spēlēs ir sev nodrošinājuši otro vietu.

”Liepāja” – ”Brno” 64:104 (8:31, 17:24, 25:20, 14:29)
Liepāja: Bērziņš 17, Krastiņš 14, Siliņš 11, Hlebovickis 10, Vītols 3, Jakubauskis 3, Salmiņš 2, Raimo 2
Brno: Balints 26, Djurčičs 17 (11 atl.b.), Marko 17, Mikelsons 13, Madens 12 (11 rez.p.), Korners 9, Jokls 5, Krakovičs 3, Pursls 2