Badmintona turnīrā liepājnieki izcīna visu medaļu komplektu

21.11.2018 11:37

19.novembrī 8. vidusskolā Liepājas badmintonisti aizvadīja turnīru “Liepājas cerība”. Turnīrs pulcēja 70 sportistus no Talsiem, Jelgavas, Salaspils un Kretingas, tostarp arī 40 liepājniekus, kas ir rekordliels mājinieku skaits.

Turnīrā tika izspēlētas vīriešu un sieviešu vienspēles, dubultspēles un jauktās dubultspēles piecās meistarības grupās, kā arī sadalīti 14 medaļu komplekti. Liepājnieki kopā izcīnīja četras zelta, desmit sudraba, deviņas bronzas godalgas.

Elites grupā zelta medaļas izcīnīja Gunārs Ganovskis vīriešu vienspēlēs un sudraba medaļu dubultspēlēs pārī ar Aigaru Breču. Tāpat zelts Gustavam Dāvidam Brečam dubultspēlēs pārī ar jelgavnieku Gunti Lesku un 4.vieta vienspēlēs. Sudrabu izcīnīja Artis Granovskis vīriešu vienspēlēs un bronzu dubultspēlēs pārī ar talsinieku Kristapu Vārnu. 4. vietu jauktajās dubultspēlēs izcīnīja senioru pāris Marina Varslavāne un Andis Lācis.

C grupā, jeb “Tautas klasē” liepājnieki iekaroja visu pjedestālu. Divas zelta godalgas Oskaram Gāliņam vienspēlēs un dubultspēlēs kopā ar talsinieku Edgaru Kviesi. Divi sudrabi Robertam Taubergam vienspēlēs un dubultspēlēs kopā ar Juri Tauriņu. Divas bronzas Ģirtam Sermulim vienspēlēs un dubultspēlēs ar Dzintaru Kaļinausku. 4.vieta dubultspēlēs Jānim Liepam pārī ar talsinieku Tomu Kalniņu.

C grupas vienspēlēs zelta medaļu izcīnīja arī Evelīna Smirnova un brondzu Žanete Griniece, B grupas dubultspēlēs abām spēlētājām sudrabs.

Sudrabu C grupas vienspēlēs un bronzu B grupas dubultspēlēs pārī ar Santu Bronku izcīnīja Ilze Gūtmane.

Jauktajās dubultspēlēs C grupā sudrabs Leonardo Golovčenko un Žanetei Griniecei, bronza Dzintaram Kaļinauskam un Santai Bronkai, bet 4.vietā palika Ģirts Sermulis un Sandija Rozentāle.

Liepājnieki medaļas izcīnīja arī U15 elitē. Sudrabs vienspēlēs Leonado Golovčenko un bronza dubultspēlēs pārī ar Dināru Bronku, kas vienspēlēs ierindojās 4.vietā. Bronza vienspēlēs Danai Kuļikai, bet 4. vieta Tabitai Timošenko.

U15 B grupā 4.vieta Robertam Gūtmanim, bet dubultspēlēs 4.vietā palika Sandijs Eņģelis un Lūkass Rafaels Brečs.

Un jaunākajā, U11 grupā. sudrabs Dāvidam Beņķim, bet bronzas medaļa Oskaram Gūtmanim.