Badmintonisti izcīna godalgotas medaļas

21.02.2018 11:26

17. februārī 23 Liepājas badmintonisti piedalījās Jauniešu pavasara turnīrā Rīgā. Kopumā sacensībās uz 12 laukumiem par medaļām cīnījās 103 dalībnieki no Rīgas, Siguldas, Jelgavas, Salaspils, Baložiem, Olaines, Jēkabpils, Valmieras un Liepājas, portālam ziņoja pulciņu vadītājs Aigars Brečs.

Izcilu sniegumu demonstrēja Katrīna Buša, kas pārliecinoši triumfēja meiteņu elites U17 grupā un pārī ar rīdzinieci Megiju Āboliņu izcīnīja 1.vietu arī sieviešu B grupas dubultspēlēs.

3.vietu elites U19 vīriešu vienspēlēs izcīnīja Artis Granovskis, bet kopā ar Katrīnu Bušu jauktajās dubultspēlēs palika ceturtie.

Pie medaļām tika arī pērn izveidoto badmintona pulciņu bērni, uzvarot mazajos finālos. Augsto 3.vietu meiteņu U15 B grupā ieņēma Evelīna Balode, bet jauniešu U17 B grupā Ģirts Sermulis (abi no 15.vidusskolas badmintona pulciņa). 4.vieta Žanetei Grijniecei (6.vidusskola) U15 B grupas meiteņu vienspēlēs, kas līdzīgā spēlē par bronzu (19-21 un 17-21) atzina Evelīnas Balodes pārākumu. Jāatzīmē arī Evelīnas Smirnovas (6.vidusskola) sniegums, kas piecās spēlēs spēja izcīnīt trīs uzvaras, kā arī startējot U17 grupā vienkopus ar divus gadus vecākām oponentēm izcīnīja 7.vietu.

Šī bija pirmā nopietnā pieredze un sparings 6. un 15. vidusskolu pulciņa bērniem tik liela mēroga turnīrā. Tik kuplā skaitā Liepāja kādā no jaunatnes badmintona turnīriem tika pārstāvēta pirmo reizi.