Ceturtdiena, 20. februāris Smuidra, Vitauts, Smuidris

“Izrāviens” papildināts ar jauniem posmiem un sporta veidiem

“Izrāviens” papildināts ar jauniem posmiem un sporta veidiem
Foto: Sense Media
04.01.2017 11:11

liepajniekiem.lv

Liepājas sporta sērija “Izrāviens” turpina augt, integrējot tautas sporta kustībā arvien jaunu sporta veida pārstāvjus. Sacensības solās būt daudzveidīgas, masveidīgas un plašam interesentu lokam pieejamas, jo papildus “Jēkaba krosam”, “Liepājas stundai” un “Karostas mezglam” nākuši klāt divi jauni posmi, bet pusmaratona rīkošana nodota seriāla “Skrien Latvija” organizatoriem.

Liepājas sporta sērija ”Izrāviens” organizatori ir centušies attīstīt jau esošās sacensības, kā arī pilnveidot un paplašināt sporta sēriju ”Izrāviens” ar jaunām, lai padarītu to pieejamāku un aizraujošāku, portālam vēsta Liepājas sporta sērijas ”Izrāviens” projektu koordinatore Sandra Indriksone. Gluži kā iepriekš, arī šogad sporta sērijas sacensību dalībniekiem būs iespēja katrās sacensībās krāt punktus, lai cīnītos par ”Izrāviena” lielo kausu un sezonas līdera titulu.

S.Indriksone informē, ka ”Izrāviens” savu sezonu nemainīgi sāks ar pavasara skarbāko skrējienu ”Jēkaba kross”. Lai mudinātu arvien vairāk liepājniekus un pilsētas viesus pievērsties aktīvam dzīves veidam, ”Jēkaba kross” šogad piedāvās ne tikai jau ierasto ~7,5 km distanci, bet arī ~3,5 km garo ”Jēča” distanci un ”Jēkabiņa” distanci bērniem.

Savukārt 8. jūlijā sagaidāms lielākais sezonas jaunums – ”Beberliņu īriens”.

“Skriešana, peldēšana, airēšana – tas viss vienās sacensībās,” norāda S.Indriksone, un aicina nenobīties, bet mesties pretī izaicinājumam.

“Pārsteigumi ir arī jau visiem zināmajā stundas skrējienā. Šogad ”Liepājas stunda” norisināsies 4. augusta vakarā. Bet divas nedēļas vēlāk, 19. augustā, visi tiek aicināti sēsties uz velosipēda un kārtīgi mīt pedāļus jeb piedalīties ”Liepājas velokrosā”. Sacensībās būs trīs dažādu garumu distances, ieskaitot bērnu distanci, lai katrs varētu izvēlēties sev piemērotāko,” stāsta S.Indriksone.

Savukārt šķēršļu skrējiens ”Karostas mezgls” 16. septembrī noslēgs sporta sērijas ”Izrāviens” sezonu. “Drosme, spēks, veiklība un ātrums,” raksturo S.Indriksone. “Vairāk nekā 30 dabīgi un mākslīgi radīti šķēršļi. Pagājušajā sezonā tas pulcēja divtik vairāk dalībnieku, nekā iepriekš. Šogad savu spēju robežas varēs pārbaudīt arī mazie drosminieki, kuriem būs pašiem sava šķēršļu trase.”

Viens no ”Izrāviena” organizatoru mērķiem ir izveidot daudzpusīgu aktīvā sporta pasākumu piedāvājumu, tāpēc ikvienam būs iespēja iegūt papildus punktus sērijas kopvērtējumam, piedaloties arī trīs citos sporta pasākumos.

“Daudzi jau ir dzirdējuši par ”Liepājas pusmaratona” pārmaiņām. Tas ir izlolots un izaudzis, tā galvenie organizatoriskie groži ir nodoti “BIGBANK Skrien Latvija” organizatoru rokās,” vēsta S.Indriksone. Bet, startējot 5km, 10km vai 21km distancē, dalībniekiem būs iespēja tikt pie ”Izrāviena” punktiem. Tāpat papildus punktus varēs gūt, piedaloties Latvijas orientēšanās čempionāta sprinta distancē, startējot Open 1 vai Open 2 distancē.

Tāpat ”Izrāviena” organizatori draudzējas ar taku skrējienu seriālu ”Stirnu buks”. Papildus punktus kopvērtējumam varēs iegūt, skrienot Karostas Stirnu bukā Lūša, Stirnu Buka, Zaķa vai Vāveres distancē.

Pieteikties sporta sērijas ”Izrāviens” sacensībām būs iespējams mājas lapā izraviens.eu, sākot no 10. janvāra.

2017. gada ”Izrāviena” sacensību kalendārs
– 8. aprīlis – ”Jēkaba kross”;
– 8. jūlijs – ”Beberliņu īriens”;
– 4. augusts – ”Liepājas stunda”;
– 19. augusts – ”Liepājas velokross”;
– 16. septembris – ”Karostas mezgls”.

Sacensības, kurās piedaloties varēs iegūt papildus punktus ”Izrāviens” kopvērtējumam:
– 26. marts – ”Liepājas pusmaratons”
– 6. maijs – ”Latvijas orientēšanās čempionāts sprinta distancē”
– 21. oktobris – ”Karostas Stirnu buks”

Sadarbībā ar

Autorizēties

Reģistrēties

Klikšķini šeit, lai izvēlētos attēlu vai arī velc attēla failus un novieto tos šeit.

Spied šeit, lai izvēlētos attēlu.

Attēlam jābūt JPG formātā, max 10MB.

Aizmirsu paroli