Piektdiena, 19. aprīlis Vēsma, Fanija

Latvijas vīriešu galda tenisisti izcīna 43.vietu pasaules komandu čempionātā

30.05.2010 19:01

Latvijas vīriešu galda tenisisti sestdien izcīnīja 43.vietu pasaules komandu čempionātā, kad izšķirošajā mačā ar 3-1 uzvarēja Taizemi.

Sestdienas pirmajā cīņā Oļegs Kartuzovs piedzīvoja zaudējumu, bet tad Latvijai divas uzvaras izcīnīja Matīss Burģis un vienu Sandijs Vasiļjevs.

Kā vēstīts, piektdien Latvijas vīriešu izlase pusfinālā par 41.-44.vietu sīvā cīņā ar 2-3 piekāpās Luksemburgai.

Tikmēr Latvijas sieviešu galda tenisistes sestdien čempionātu noslēdza 63.vietā, ar rezultātu 3-1 pieveicot Šrilanku.

Latvijas komandas labā divas uzvaras izcīnīja Olga Kartuzova, bet vienu Baiba Bogdasarova.

Jau ziņots, ka pusfinālā par 61.-64.vietu piektdien Latvijas sieviešu komanda ar 2-3 piekāpās Irānai.

LETA jau vēstīja, ka čempionātu gan vīriešu, gan sieviešu izlases uzsāka ar cīņām apakšgrupu turnīrā.

G apakšgrupā Brazīlija izcīnīja 10 punktus, par punktu apsteidzot Ēģipti. Septiņus punktus ieguva Bulgārija, bet pa sešiem punktiem izcīnīja Vjetnamas, Latvijas un Norvēģijas sportisti vīriešu konkurencē.

Savukārt sieviešu sacensībās I apakšgrupā ar 10 punktiem uzvarēja Nigērija, bet nākamās vietas ieņēma Makao, Kazahstāna, Latvija, Melnkalne un Pakistāna. Visas komandas tādā secībā savā starpā šķīra tikai punkts.