Trešdiena, 22. janvāris Austris

Liepājas badmintonisti saglabā izredzes iekļūt U15 Latvijas izlasē

Liepājas badmintonisti saglabā izredzes iekļūt U15 Latvijas izlasē
Foto: Publicitātes
18.10.2019 17:05

liepajniekiem.lv

12. un 13.oktobrī Saulkrastos norisinājās Latvijas čempionāts U15 badmintonā, kas vienlaicīgi bija arī Valsts izlases kandidātu atlases 2.posms, kurā piedalījās divi liepājnieki.

Sacensības sākās ar puišu dubultspēlēm, kur mūsu pārim Dināram Bronkam un Leonardo Golovčenko izlozē nepaveicās jo pretī stājās ar 1.numuru izliktais puišu pāris Dāvis Strazdiņš (Sigulda) un Rainers Zviedrs (Valmiera).

Vidzemnieki mūsējiem neatstāja nekādas cerības uzvarot maču divos setos 21:6 un 21:10, un ar līdzīgiem rezultātiem uzvarot visus oponentus izcīnīja Latvijas čempiona titulu.

Jāpiebilst, ka Dāvis Strazdiņš uzvarēja arī puišu vienspēlēs un jauktajās dubultspēlēs kļūstot par absolūto Latvijas čempionu badmintonā vecuma grupā U15.

Pēc zaudējuma līderu pārim, zaudējums arī mačā par 5.vietu 16:21, 17:21 pret J.Jaunslavietis Jr/J.Šelles , bet uzvara nākamajā mačā pret T.Anšmitu un N.Jansonu nodrošināja liepājniekiem 7.vietu.

Jauktajās dubultspēlēs Leonado Golovčenko pārī ar jelgavnieci Loretu Boku, izcīnot trīs uzvaras četrās spēlēs, ieguva 9.vietu, bet Dinārs Bronka ar Emmu Grasi no Rīgas palika 14.vietā.

Vienspēlēs 36 puišu konkurencē labāku sniegumu uzrādīja Leonardo Golovčenko ar trīs uzvarām piecās spēlēs izcīnot 10.vietu, bet Dinārs Bronka ierindojās 19.vietā.

Pēc Latvijas U15 čempionātā uzrādītajiem rezultātiem un ņemot vērā vecuma cenzu liepājniekiem ir izdevies nodemonstrēt pietiekami labu sniegumu un tādējādi izpildīt galveno uzdevumu lai turpinātu cīņu par iekļūšanu U15 Latvijas izlases sastāvā, kas jau novembrī startēs Baltijas čempionātā, bet 2020.gada februārī Eiropas čempionātā.

Sadarbībā ar

Autorizēties

Reģistrēties

Klikšķini šeit, lai izvēlētos attēlu vai arī velc attēlu failus un novieto tos šeit. (Foto jābūt JPG formātā, max 5MB)