Trešdiena, 1. aprīlis Dagne, Dagnis

Aicina pieteikties tautas deju festivālam ”Aprīļa pilieni”

Aicina pieteikties tautas deju festivālam ”Aprīļa pilieni”
Foto: Ruslans Šuļga
20.02.2020 13:49

liepajniekiem.lv

Liepājas Tautas mākslas un kultūras centrs aicina jauniešu un vidējās paaudzes deju kolektīvus pieteikties dalībai tautas deju festivālā ”Aprīļa pilieni”, kas norisināsies 18. aprīlī Liepājā, portālu informēja Liepājas Tautas mākslas un kultūras centra sabiedrisko attiecību un mārketinga projektu vadītāja Iveta Štelmahere.

Jau 16. reizi Liepājā pulcēsies dejotāji no dažādām Latvijas pilsētām, lai iepriecinātu skatītājus ar radošu un daudzkrāsainu koncertprogrammu. Savukārt festivāla dalībniekus gaida ne tikai sadejošana krāšņā koncertā, bet arī radošas un sportiskas aktivitātes ”3+3 pilienu sacensības”, kas šogad norisināsies Liepājas Olimpiskā centra baseinā. Festivāla ceļojošās balvas ”Lielais piliens” ieguvēju noteiks festivāla rīkotāju izveidota žūrija, apkopojot ”3+3 pilienu sacensības” un koncerta skatītāju simpātiju balsojuma rezultātus.

Deju kolektīvi, kuri vēlas piedalīties tautas deju festivālā ”Aprīļa pilieni”, aicināti iepazīties ar nolikumu un līdz šā gada 15. martam aizpildīt elektronisko pieteikuma anketu Liepājas Tautas mākslas un kultūras centra mājas lapā www.liepajaskc.lv sadaļā ”Nolikumi un pieteikumi”. Ja izlasot konkursa nolikumu, rodas kādas neskaidrības vai jautājumi, lūgums sazināties ar projekta vadītāju Signi Blumbergu pa tālruni 63481253 vai elektroniski signe.[email protected].

Tautas deju festivāla ”Aprīļa pilieni” mērķis ir stiprināt Dziesmu un Deju svētku tradīciju, popularizējot latviešu tautas deju un skatuviskās dejas žanru, pulcējot vienkopus Latvijas deju kolektīvus un veicinot to vadītāju jaunradi, pieredzes apmaiņu un sadarbību.

Festivālu rīko Liepājas Tautas mākslas un kultūras centrs kopā ar vidējās paaudzes deju kolektīvu ”Kvēle” un tā vadītāju Ingrīdu Lūku.

Autorizēties

Reģistrēties

Klikšķini šeit, lai izvēlētos attēlu vai arī velc attēla failus un novieto tos šeit.

Spied šeit, lai izvēlētos attēlu.

Attēlam jābūt JPG formātā, max 10MB.

Aizmirsu paroli