Svētdiena, 23. februāris Haralds, Almants

Izskanējis Jura Pavītola dziesmu nošu krājuma prezentācijas koncerts

Izskanējis Jura Pavītola dziesmu nošu krājuma prezentācijas koncerts
Foto: Mārtiņš Feodosovs
03.05.2017 11:09

liepajniekiem.lv

Atslēgvārdi

Otrdien, 2. maijā, Liepājas Universitātes aktu zālē norisinājās talantīgā mūziķa, komponista un leģendārās grupas ”Līvi” dibinātāja Jura Pavītola dziesmu nošu krājuma ”Vairoga Dziesmas 1972-1992” 1. daļas prezentācijas koncerts, portālam pastāstīja Liepājas Universitātes Kultūras vadības 2. kursa studente Sandra Indriksone.

Par patīkamu atmosfēru parūpējās koncerta vadītājs, mūziķis un tuvs Jura Pavītola draugs Valdis Skujiņš, kurš kopā ar Pavītolu gremdējās atmiņās par izpildīto dziesmu vēsturi.

Pasākumu apmeklēja Jura Pavītola daiļrades cienītāji un draugi. Apmeklētājus ar dažādām dziesmām priecēja ģitāristu kvartets, kura sastāvā spēlēja Tomass Kleins, Norlands Millers, Matīss Pavītols un Juris Pavītols, ansamblis ”Šokolāde”, kā arī Diāna Lube.

Mākslinieks atklāja koncertu ar nesen tapušu dziesmu ”Dzīve atkal sit”, kas palikusi ārpus nošu krājuma zaļajiem vākiem. Turpmākā koncerta daļa tika veltīta nošu krājuma ”Vairoga Dziesmas” pirmatskaņojumam. Koncerta izskaņā skanēja visiem zināmā, sirdij tuvā un atmiņām apvītā dziesma ”Vairogi”, kas raisīja skaļākos aplausus. Pēc skatītāju pieprasījuma tā tika atkārota, publika cēlās kājās, dziedāja līdzi un veltīja skaļus aplausus visas dziesmas garumā.

Foto galerija

Sadarbībā ar

Autorizēties

Reģistrēties

Klikšķini šeit, lai izvēlētos attēlu vai arī velc attēla failus un novieto tos šeit.

Spied šeit, lai izvēlētos attēlu.

Attēlam jābūt JPG formātā, max 10MB.

Aizmirsu paroli