Sestdiena, 18. janvāris Antis, Antons, Antonijs

Labdarības koncertā vāks līdzekļus, lai atbalstītu ”Iļģu” Pusceļa mājas iemītniekus

Labdarības koncertā vāks līdzekļus, lai atbalstītu ”Iļģu” Pusceļa mājas iemītniekus
Foto: Publicitātes
11.12.2019 12:47

liepajniekiem.lv

Svētdien, 15.decembrī, pulksten 16 Liepājas Latviešu biedrības nama Lielajā zālē norisināsies labdarības koncerts ”Tuvu, tuvu…tepat”, informē Liepājas Tautas mākslas un kultūras centra pārstāve Iveta Štelmahere.

Kora ”Laiks” labdarības koncerti kļuvuši par sirsnīgu tradīciju un norisinās jau ceturto gadu pēc kārtas. ”Ziemassvētki ir laiks, kad, lūkojoties uz aizvadīto gadu, atskatāmies uz padarīto, uz ieguvumiem un zaudējumiem, priecīgiem un skumjiem brīžiem. Tas ir laiks, kad cilvēku sirdīs ir īpaša vēlme palīdzēt līdzās esošajiem, lai svētku prieku izjustu ikviens,” pastāstīja diriģente Ilze Balode.

”Labdarības koncertu tradīcija aizsākās 2016.gadā, kad vēloties darīt labu līdzcilvēkiem, aizdomājāmies, ka ikvienam no mums līdzās ir tie, kuru ikdiena dažādu apstākļu dēļ nav viegla, kam nepieciešama uzmanība, cilvēcība un sirds siltums kopā ar finansiālu atbalstu,” turpina I.Balode.

Kopā ar kori ”Laiks” koncertā uzstāsies arī Saldus jauktais koris ”Saldava”, diriģente Ilze Balode, Liepājas Mūzikas, mākslas un dizaina vidusskolas jaunie dziedātāji Toms Samsons un Tabita Balode ar draugiem. Programmā skanēs mūzika Ziemassvētku gaidīšanas noskaņās.

Kora ”Laiks” dalībnieki aicina koncerta apmeklētājus atvērt sirdis labdarībai un ziedot, lai atbalstītu Valsts sociālās aprūpes centra Kurzemes filiāles ”Iļģi” Pusceļa mājas klientus un piepildītu viņu sapni – piedalīties sajūtu un emociju nometnē.

VSAC Kurzemes filiāles ”Iļģi” Pusceļa mājas mērķis ir veicināt personu ar garīga rakstura traucējumiem rehabilitāciju un individuālu atbalstu sociālo problēmu risināšanā. Galvenais akcents tiek likts uz aprūpē esošo cilvēku integrēšanu sabiedrībā un darba tirgū.

Sadarbībā ar

Autorizēties

Reģistrēties

Klikšķini šeit, lai izvēlētos attēlu vai arī velc attēlu failus un novieto tos šeit. (Foto jābūt JPG formātā, max 5MB)