Pirmdiena, 6. aprīlis Filips, Vīlips, Zinta, Dzinta

Sestdien Liepājā izskanējis Liepājas Simfonisko “Instrumentu” koncerts

Sestdien Liepājā izskanējis Liepājas Simfonisko “Instrumentu” koncerts
Foto: Jānis Vecbrālis
02.12.2019 12:50

liepajniekiem.lv

30. novembrī koncertzālē ”Lielais dzintars” publika baudīja Reiņa Sējāna un Jāņa Šipkēvica mūziku, kas šajā vakarā piedzīvoja nepieredzētu plašumu un jaudu, un saņēma arī nepārprotamu publikas atzinību – stāvovācijas, portālu informēja Liepājas Simfoniskā orķestra sabiedrisko attiecību vadītāja Iveta Vēvere. 

”Vakars, ko neaizmirst!” – tā pēc uzstāšanās koncertu komentēja paši ”Instrumenti”.

Koncertā varēja baudīt šo abu mūziķu individuālās daiļrades – pirmajā daļā skanēja Reiņa Sējāna mūzika, tostarp arī fragmenti no viņa 2016. gadā tapušā baleta viencēliena ”Vārna”, savukārt otrajā daļā Jāņa Šipkēvica skaņdarbi un viņa aranžētās Imanta Kalniņa dziesmas. Koncerta noslēgumā, protams, neiztika arī bez Reiņa un Jāņa kopprojekta ”Instrumentu” skaņdarbiem, kas šoreiz atklājās simfoniskā orķestra ietērpā.

 Uz skatuves kopā ar Liepājas Simfonisko orķestri un ”Instrumentiem”, kāpā arī diriģents Kaspars Ādamsons, dziedātāja Maija Sējāne, ģitārists Matīss Čudars un sitaminstrumentālists Anrijs Grīnbergs. Orķestrāciju autors – Andris Sējāns.

Liepājas Simfoniskais orķestris, kas veidojis ne vienu vien programmu kopā ar Latvijā populāriem rokmūziķiem un grupām, ar grupas ”Instrumenti” mūziķiem ar lieliem panākumiem jau pirms diviem gadiem koncertēja Cēsīs.

Foto galerija

Autorizēties

Reģistrēties

Klikšķini šeit, lai izvēlētos attēlu vai arī velc attēla failus un novieto tos šeit.

Spied šeit, lai izvēlētos attēlu.

Attēlam jābūt JPG formātā, max 10MB.

Aizmirsu paroli