Svētdiena, 19. janvāris Alnis, Andulis

Apguva jaunas deju prasmes

Apguva jaunas deju prasmes
Foto: Selēna Vasiļjeva
15.08.2018 07:02

"Kurzemes Vārds"

Dunalkas un Medzes mūsdienu deju dejotāji kopā ar vadītāju Selēnu Vasiļjevu piedalījās pašu rīkotā nometnē Engurē. Sešas dienas dejotāji apguva vairākus deju stilus – klasisko deju jeb baleta pamatus, hiphopa un laikmetīgo deju, akrobātikas elementus un aktiermeistarību, pastāstīja S. Vasiļjeva.

Nometnes mērķis bija ar profesionālu un Latvijā atzītu horeogrāfu un pedagogu palīdzību paplašināt bērnu un jauniešu redzesloku un pieredzi dejas mākslā, dodot iespēju apgūt jaunas zināšanas un prasmes dažādos deju stilos. Pasniedzēji nometnē bija ilggadējais Latvijas Nacionālās operas un baleta solists Intars Kleinhofs, Tukuma pilsētas modes deju studijas “Demo” hiphopa treneris Zigmārs Lācis, laikmetīgās dejas horeogrāfe Karīna Lapšina, Tukuma Sporta skolas mākslas vingrošanas trenere Jūlija Kubraka un aktrise Ieva Florence.

Jaunieši radošajās darbnīcās veidoja rekvizītus un tērpu elementus, ko izmantot noslēguma koncertā, uz kuru tika aicinātas dejotāju ģimenes. “Dejotāju pozitīvās atsauksmes par nometni rosina domāt par nākamā gada iespējām,” saka S. Vasiļjeva.

Sadarbībā ar

Autorizēties

Reģistrēties

Klikšķini šeit, lai izvēlētos attēlu vai arī velc attēlu failus un novieto tos šeit. (Foto jābūt JPG formātā, max 5MB)