Ceturtdiena, 23. janvāris Grieta, Strauta, Rebeka

Pasts strādās stundu dienā

Pasts strādās stundu dienā
Foto: Publicitātes
03.12.2019 07:00

"Kurzemes Vārds"

Atslēgvārdi

Vecpils pagasta iedzīvotāji jau novembra sākumā savās pastkastītēs saņēmuši informatīvus ziņojumus, ka no 27. novembra pasta sūtījumu saņemšanas kārtība Vecpilī tiks mainīta. Turpmāk pasta nodaļa “Pagastnamā” strādās darba dienās no pulksten 9 līdz 10, tāpat iedzīvotāji varēs izvēlēties sūtījumus saņemt savā dzīvesvietā.

“Sākumā gribējām vākt parakstus, bet tas jau neko nemainītu. Daudzās vietās likvidētas pasta nodaļas, tāpēc esam samierinājušies ar to, ka pasts strādās stundu dienā. Redzēsim, kā būs. Grūtāk, protams, ir tiem, kam pensijas un kaut kādi sūtījumi jāformē. Rēķinus maksāt gan varēšot uz vietas, bet, ja kaut ko prasīs vest uz mājām, tas jau būs maksas pakalpojums,” laikrakstam stāsta Vecpils pagasta pārvaldes lietvede Inita Dimza.

VAS “Latvijas Pasts” (LP) vecākā sabiedrisko attiecību projektu vadītāja Vineta Danielsone šādas izmaiņas skaidro ar zemo pasta pakalpojumu pieprasījumu. Pasta nodaļas uzturēšavecpina LP ik gadu sagādā zaudējumus vairāk nekā 3600 eiro apmērā, šī iemesla dēļ arī mainīts pasta nodaļas darbības modelis un darbalaiks, bet iedzīvotājiem arī turpmāk būs ērti pieejami visi nepieciešamie pasta pakalpojumi: vienkāršu un ierakstītu iekšzemes un pārrobežu vēstuļu korespondences saņemšana un nosūtīšana, iekšzemes un pārrobežu pasta paku saņemšana un nosūtīšana, pastmarku un aplokšņu iegāde, preses izdevumu abonēšana, iemaksas pasta norēķinu sistēmas (PNS) kontā, naudas pārvedumu izmaksa, komunālo maksājumu un citu rēķinu apmaksa un komercpreču iegāde. Jebkuram reģiona iedzīvotājam jau patlaban ir plašas iespējas saņemt nepieciešamos pasta pakalpojumus arī pie pastnieka tieši savā dzīvesvietā, arī skaidras naudas izmaksu no PNS konta, tas gan iepriekš jāpiesaka.

Sadarbībā ar

Autorizēties

Reģistrēties

Klikšķini šeit, lai izvēlētos attēlu vai arī velc attēlu failus un novieto tos šeit. (Foto jābūt JPG formātā, max 5MB)