Pirmdiena, 24. februāris Diāna, Dina, Dins

Pāvilostas iedzīvotāji aicināti paust viedokli par apdzīvoto vietu attīstības iespējām

Pāvilostas iedzīvotāji aicināti paust viedokli par apdzīvoto vietu attīstības iespējām
Foto: Ģirts Gertsons
24.06.2019 20:14

LETA

Pāvilostas novada dome aicina novada iedzīvotājus paust viedokli par novada apdzīvoto vietu attīstības iespējām, izaicinājumiem un to iespējamajiem risinājumiem, liecina paziņojums pašvaldības mājaslapā.

Pāvilostas novada dome ir sākusi Pāvilostas novada attīstības programmas 2020.-2026.gadam izstrādi. Attīstības programmas mērķis ir noteikt prioritāros investīciju projektus un veicamās darbības novada mērķtiecīgai attīstībai turpmākajos septiņos gados.

Pašvaldība aicina novada iedzīvotājus piedalīties jaunās novada attīstības programmas izstrādē un atbildēt uz aptaujas jautājumiem. Aptaujas mērķis ir noskaidrot Pāvilostas novada iedzīvotāju viedokli par novada apdzīvoto vietu attīstības iespējām, izaicinājumiem un to iespējamajiem risinājumiem.

Aptaujas anketu līdz 10.jūlijam var aizpildīt elektroniski interneta vietnē “www.pavilosta.lv”, kā arī papīra formātā. Papīra formātā aizpildītās anketas var atstāt Pāvilostas novada domē, Vērgale pagasta pārvaldē un novada bibliotēkās. Aptauja ir anonīma un aptaujas rezultāti tiks publicēti tikai apkopotā veidā, informē pašvaldībā.

Sadarbībā ar

Autorizēties

Reģistrēties

Klikšķini šeit, lai izvēlētos attēlu vai arī velc attēla failus un novieto tos šeit.

Spied šeit, lai izvēlētos attēlu.

Attēlam jābūt JPG formātā, max 10MB.

Aizmirsu paroli