Sestdiena, 29. augusts Aiga, Armīns, Vismants
Abonēt

Lasi vairāk ar
liepajniekiem.lv abonementu

“Latvijas attīstībai” Saeimas deputātu kandidātu vidū ir Plešs un Jēkabsone-Žogota

Partijas “Latvijas attīstībai” 15. Saeimas deputātu kandidātu vidū ir bijušais parlamentārietis un vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrs Artūrs Toms Plešs un bijusī basketboliste un Rīgas domes deputāte Anete Jēkabsone-Žogota, liecina informācija Centrālās vēlēšanu komisija mājaslapā.

“Latvijas attīstībai” Saeimas deputātu kandidātu vidū ir Plešs un Jēkabsone-Žogota
Juris Pūce (Foto: Egons Zīverts)
04.07.2026 19:35

LETA

Vidzemē ar pirmo numuru kandidēs partijas priekšsēdētājs, vēl viens bijušais vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrs Juris Pūce. Saeimā vēlas iekļūt arī Cēsu novada domes deputāte Elīna Stapulone un Gulbenes novada domes deputāts.

Rīgā saraksta galvgalī ir Rīgas Āgenskalna Valsts ģimnāzijas direktore un bijusī galvaspilsētas domniece Iveta Ratinīka. Aiz viņas sarakstā ir vēl viens bijušais Rīgas domes deputāts – Viesturs Zeps.

Latgales saraksta līderis ir Līvānu novada domes deputāts, bijušais domes priekšsēdētājs Andris Vaivods. Partijas Latgales sarakstā ir tikai seši cilvēki.

Aizkraukles novada domes priekšsēdētājs Leons Līdums pieteikts kā pirmais numurs Zemgales vēlēšanu apgabalā. Otrais šajā sarakstā ir Plešs, aiz viņa vēl divi Aizkraukles novada domes deputāti – Arvis Upīts un Gatis Gūtmanis.

Kurzemes sarakstā ar pirmo numuru startē partijas valdes loceklis Edgars Jaunups, viņam seko Jēkabsone-Žogota.

Partija vēlēšanās piedāvā kopumā 84 kandidātus.

15. Saeimas vēlēšanas paredzētas oktobra sākumā.

Šobrīd aktuāli

Autorizēties

Reģistrēties

Klikšķini šeit, lai izvēlētos attēlu vai arī velc attēla failus un novieto tos šeit.

Spied šeit, lai izvēlētos attēlu.

Attēlam jābūt JPG formātā, max 10MB.

Reģistrēties

Lai pabeigtu reģistrēšanos, doties uz savu e-pastu un apstiprini savu e-pasta adresi!

Aizmirsu paroli

PALĪDZĒT IR VIEGLI!

Atslēdz reklāmu bloķētāju

Portāls liepajniekiem.lv jums piedāvā svarīgāko informāciju bez maksas. Taču žurnālistu darbam nepieciešami līdzekļi, ko spēj nodrošināt reklāma. Priecāsimies, ja atslēgsi savu reklāmu bloķēšanas programmu.

Kā atslēgt reklāmu bloķētāju

Pārlūka labajā pusē blakus adreses laukam ir bloķētāja ikoniņa.

Tā var būt kāda no šīm:

Uzklikšķini uz tās un atkarībā no bloķētāja veida spied uz:
- "Don`t run on pages on this site"
vai
- "Enabled on this site"
vai
spied uz