Ceturtdiena, 8. decembris Gunārs, Vladimirs, Gunis
Abonēt

Lasi vairāk ar
liepajniekiem.lv abonementu

Karš Ukrainā: 26. septembris

Ukraina turpina aizsargāt savu zemi pret agresori Krieviju.

Karš Ukrainā: 26. septembris
Foto: Scanpix
Foto: Scanpix
26.09.2022 00:10

LETA

Jaunākā informācija:

19:31 Lielbritānija piemērojusi jaunas sankcijas Krievijai par pseidoreferendumu organizēšanu okupētajās Ukrainas teritorijās, paziņojusi Lielbritānijas Ārlietu ministrija.

Rietumvalstis uzskata par nelegāliem balsojumus par pievienošanos Krievijai, ko Maskava sarīkojusi okupētajās teritorijās Ukrainas Doneckas, Luhanskas, Hersonas un Zaporižjas apgabalos.

Rietumi šos pseidoreferendumus un daļējo mobilizāciju uzskata par Krievijas prezidenta Vladimira Putina izmisuma pazīmēm, kas atspoguļo Krievijas nesenās neveiksmes karā.

Lielbritānijas Ārlietu ministrija paziņoja, ka aizliegusi iebraukt Lielbritānijā un iesaldējusi līdzekļus 33 amatpersonām un kolaboracionistiem, kas iesaistīti pseidoreferendumu organizēšanā.

Cita starpā sankcijas piemērotas Hersonas administrācijas vadītājam, kurš ir Krievijas karaflotes viceadmirālis, Krievijas ieceltās Zaporižjas administrācijas vadītājam un tā dēvētās Doneckas Tautas republikas priekšsēdētāja vietniekam.

Papildus tam sankcijas piemērotas arī sešiem Krievijas oligarhiem, kuru kopēja bagātība aplēsta uz 6,3 miljardiem eiro, un 55 Krievijas kara finansēšanā iesaistīto “Gazprombank”, “Sberbank” un citu ar Kremli saistītu organizāciju valžu locekļiem.

Sankcijas piemērotas arī uzņēmumam “IMA Consulting”, ko Lielbritānijas Ārlietu ministrija uzskata par Putinam labvēlīgu sabiedrisko attiecību aģentūru. Šis uzņēmums bieži iesaistīts publicitātes kampaņu organizēšanā referendumiem.

Sankcijas piemērotas arī uzņēmumam “Goznak”, kas sagatavojis Krievijas valsts dokumentus okupētajām teritorijām.

Paziņojot par sankcijām, Lielbritānijas ārlietu ministrs Džeimss Kleverlijs sacīja, ka pseidoreferendumi, kas organizēti ar ieroču palīdzību, nevar būt brīvi vai godīgi un Lielbritānija nekad neatzīs to rezultātus.

“Tie seko skaidram vardarbības, iebiedēšanas, spīdzināšanas un piespiedu deportāciju modelim Ukrainas apgabalos, ko Krievija ir sagrābusi,” sacīja ministrs.

“Šīs sankcijas būs vērstas pret tiem, kas stāv aiz šiem viltus balsojumiem, kā arī personām, kas turpina atbalstīt Krievijas režīma agresijas karu,” viņš piebilda.

“Mēs esam kopā ar Ukrainas tautu, un mūsu atbalsts turpināsies tik ilgi, cik nepieciešams, lai atjaunotu tās suverenitāti,” paziņoja Kleverlijs.

17:23 Ukrainas prezidents Volodimirs Zelenskis intervijā ASV telekanālam CBS pavēstījis, ka Izjumā atklāti vēl divi masu kapi ar simtiem līķu.

“Šodien es saņēmu vairāk informācijas. Atrasti vēl divi masu kapi, lieli kapi ar simtiem cilvēku. Mēs runājam par mazo pilsētu Izjumu,” sacīja Zelenskis.

23.septembrī tika pabeigta līķu izcelšana no cita masu kapa netālu no Izjumas. No tā tika izcelti 436 cilvēku līķi.

“Lielākajai daļai no tiem ir vardarbīgas nāves pazīmes, un 30 ir spīdzināšanas pazīmes. Ir līķi ar virvi ap kaklu, ar sasietām rokām, ar lauztām ekstremitātēm un šautām brūcēm,” paziņoja Harkivas apgabala militārās pārvaldes vadītājs Olehs Sinegubovs.

10:29 Krievijas karaspēka dzīvā spēka zaudējumi Ukrainā līdz pirmdienas rītam sasnieguši 57 200 karavīrus, ziņo Ukrainas armijas ģenerālštābs.

Diennakts laikā iznīcināti 500 iebrucēji, 15 tanki, viena lidmašīna un četri helikopteri.

Kopš atkārtotā iebrukuma sākuma 24.februārī krievi zaudējuši 2290 tankus, 4857 bruņutransportierus, 1369 lielgabalus, 330 daudzlādiņu reaktīvās iekārtas, 172 zenītartilērijas iekārtas, 260 lidmašīnas, 224 helikopterus, 970 bezpilota lidaparātus, 241 spārnoto raķeti, 3711 automobiļus un autocisternas, 15 kuģus un ātrlaivas un 131 specializētās tehnikas vienību.

Krievijas zaudējumu apmērs tiek precizēts, jo informācijas ieguvi traucē karadarbība.

10:28 Irkutskas apgabala Ustjlimskā Krievijas dienvidaustrumos kāds vīrietis kara komisariātā atklājis uguni un sašāvis kara komisāru.

“Telegram” kanālos publicēts notikušā video. Tajā redzama neliela zāle, kurā uz skatuves stāv vīrietis, kas šauj uz cilvēku pie katedras. Sašautais nokrīt, bet zālē esošie bēg ārā no telpas.

Atšķirīgi avoti ziņo, ka pirms uguns atklāšanas šāvējs izsaucies “Neviens nekaros” vai “Tagad visi brauksim mājās”. Videoierakstā šie vārdi nav dzirdami.

Notikušo apstiprinājis Irkutskas apgabala gubernators Igors Kobzevs, kurš informējis, ka sašautais kara komisārs atrodas reanimācijas nodaļā smagā stāvoklī.

Ziņu par citiem cietušajiem nav.

Portāls “Baza” ziņo, ka šāvējs ir aizturēts. Pēc aizturēšanas filmētā video vīrietis stāsta, ka ir 1997.gadā dzimis vietējais iedzīvotājs. “Baza” rīcībā esošā informācija liecina, ka viņš bija pakļauts mobilizācijai.

Jau vēstīts, ka Krievijas prezidents Vladimirs Putins trešdien izsludināja rezervistu mobilizāciju. Daudzviet Krievijā cilvēki izgājuši ielās, lai protestētu pret plānoto mobilizāciju, turklāt daudzi mobilizācijai pakļautie cenšas doties uz ārvalstīm, lai izvairītos no iesaukšanas dienestā un nosūtīšanas karot Ukrainā.

09:08 Ukrainas armija karadarbības dienvidu zonā iznīcinājusi piecas krievu munīcijas noliktavas, pirmdien ziņo Ukrainas armijas operatīvais štābs “Dienvidi”.

Diennakts laikā likvidēti arī 43 iebrucēji, trīs krievu tanki, viens pašgājējs lielgabals, kā arī deviņas citas bruņutehnikas un autotehnikas vienības.

Mikolajivas apgabalā notriekts Irānā ražotais bezpilota lidaparāts “Shahed-136”. Arī Hersonas apgabalā notriekts krievu drons.

Hersonas apgabalā svētdien Ukrainas armija notriekusi arī krievu pikējošo bumbvedēju “Su-25”.

Notriektās lidmašīnas pilota glābšanai krievi nosūtīja helikopteru “Mi-8”, kas arī iznīcināts.

09:08 Vašingtona privātās sarunās brīdinājušas Krieviju par katastrofālām sekām, ja pret Ukrainu tiks pielietoti kodolieroči, atzinušas augsta ranga ASV amatpersonas.

Krievijas prezidents Vladimirs Putins trešdien, kad paziņoja par rezervistu mobilizāciju, izteica vāji slēptus draudus izmantot kodolieročus.

ASV valsts sekretārs Entonijs Blinkens svētdien pārraidītā intervijā apstiprināja, ka ASV Krieviju brīdinājusi atturēties no kodolieroču izmantošanas.

“Publiski, kā arī privāti esam krieviem nepārprotami likuši saprast, ka ir jāizbeidz bezatbildīgi pļāpāt par kodolieročiem,” televīzijas kanāla “CBS News” programmā “60 Minutes” norādīja Blinkens.

“Ir ļoti svarīgi, lai Maskava no mūs sadzird, ka sekas būs šausmīgas. Un mēs to esam pateikuši ļoti nepārprotami,” piebilda valsts sekretārs.

“Jebkādai kodolieroču izmantošanai, protams, būtu katastrofālas sekas ne tikai valstij, kas tos pielietojusi, ber arī daudzām citām,” viņš atgādināja.

Arī ASV prezidenta Džo Baidena nacionālās drošības padomnieks Džeiks Salivans atsevišķā intervijā svētdien atzina, ka Savienotās Valstis brīdinājušas Krieviju par kodolieroču izmantošanas ļoti nopietnām “katastrofālām sekām”.

CBS raidījumam “Face the Nation” Salivans apliecināja, ka ASV un to sabiedrotie uz kodoluzbrukumu reaģēs ļoti apņēmīgi.

“Esam nepārprotami un konkrēti informējuši, pie kā tas novedīs,” viņš teica.

Krievijas militārā doktrīna pieļauj taktisko kodolieroču izmantošanu kaujas laukā, lai piespiestu ienaidnieku atkāpties.

Krievijas ārlietu ministrs Sergejs Lavrovs, sestdien preses konferencē Ņujorkā, kur viņš ieradies uz Apvienoto Nāciju Organizācijas Ģenerālo asambleju, uz lūgumu komentēt Putina izteikumus, norādīja, ka Maskavas doktrīna “ir atvērts dokuments”.

Ukrainas prezidents Volodimirs Zelenskis “Face the Nation” atzina, ka Putina kodoldraudi “varētu būt reāli”, un ka Krievijas karaspēka darbības Ukrainas atomelektrostacijās ir “pirmais solis viņa kodolšantāžā”.

“Viņš vēlas nobiedēt visu pasauli,” uzsvēra Zelenskis.

“Nedomāju, ka viņš blefo. Manuprāt, pasaule viņu attur un iegrožo šos draudus. Mums ir jāpalielina spiediens uz viņu, mēs nedrīkstam ļaut viņam turpināt,” piebilda Ukrainas prezidents.

Saistītie raksti

Distances līgums

DISTANCES LĪGUMS PAR PAKALPOJUMA ABONEMENTA IEGĀDI INTERNETA VIDĒ 

VISPĀRĪGA INFORMĀCIJA 

Šis ir distances līgums par satura pakalpojuma pirkumu interneta vidē, turpmāk tekstā – Līgums, kas tiek slēgts starp SIA ”Kurzemes Vārds” (reģistrācijas numurs: 42103002455, juridiskā adrese: Pasta iela 3, Liepāja, LV-3401; epasts: info@liepajniekiem.lv), turpmāk tekstā – KV, un personu, kas veic pirkumu, turpmāk tekstā PIRCĒJS, interneta vietnē liepajniekiem.lv, turpmāk tekstā – VIETNE, vai interneta vietnē kurzemes-vards.lv, turpmāk tekstā – VIETNE KV, un abi līgumslēdzēji kopā – LĪDZĒJI.  PIRCĒJS, veicot pirkumu VIETNĒ/VIETNĒ KV šī Līguma ietvaros, izsaka piekrišanu tā noteikumiem, ir tiesīgs šos Līguma noteikumus izdrukāt un saglabāt.

 Šī Līguma ietvaros:

 1. PIRCĒJS ir fiziska vai juridiska persona, kura pērk VIETNĒ/VIETNĒ KV maksas satura pakalpojumu nolūkam, kas nav saistīts ar saimniecisko darbību, turpmāk tekstā – PIRCĒJS; 
 2. PAKALPOJUMS ir kāds no šajā punktā uzskaitītajiem satura pakalpojumiem, kurš ir nopērkams VIETNĒ/VIETNĒ KV, un kura abonementu PIRCĒJS ir tiesīgs iegādāties:
 1. Liepajniekiem plus – maksas digitālā satura pakalpojums, tajā skaitā raksti, fotogrāfijas, kas tiek īpaši veidots, atlasīts un publicēts VIETNĒ ar norādi ”plus”,
 2. ”Kurzemes Vārds” elektroniskais abonements – maksas digitālā satura pakalpojums VIETNĒ KV, tajā skaitā drukātam laikrakstam ”Kurzemes Vārds” (reģistrēts masu informācijas reģistrā ar nr. 000700763, no 28.11.1991.) vizuālā un satura apjoma ziņā identiska elektroniska kopija, kā arī pieeja viena mēneša iepriekšējo elektronisko kopiju arhīvam,
 3. ”Kurzemes Vārds” drukātais laikraksts – papīra formātā iznākošs reģionālais laikraksts (reģistrēts masu informācijas reģistrā ar nr. 000700763, no 28.11.1991.), kura piegādi PIRCĒJAM Liepājā un Grobiņā (pilsētā) nodrošina SIA ”AC Kurzemes Vārds”, vai citur Latvijā VAS ”Latvijas Pasts” saskaņā ar tā piegādes grafiku..
 4. PAKALPOJUMA TERMIŅŠ UN CENA

 PAKALPOJUMA abonements ir fiksēts termiņā, par noteiktu cenu, kuru KV var mainīt bez iepriekšēja brīdinājuma (izmaiņas neattiecas uz jau apmaksāto PAKALPOJUMA termiņu), par to PIRCĒJAM paziņojot ne vēlāk kā 30 dienas pirms jaunās cenas stāšanās spēkā. KV un PIRCĒJS  piekrīt, ka izmaiņas PAKALPOJUMA cenā tiek piemērotas jaunajam periodam, noslēdzoties iepriekš apmaksātajam PAKALPOJUMA abonementa termiņam. PAKALPOJUMA abonementa cenā ietverti ir visi uz to attiecināmie nodokļi, tajā skaitā pievienotās vērtības nodoklis (turpmāk – PVN) saskaņā ar LR normatīvajiem aktiem:

 1. Liepajniekiem plus ir 4 (četru) nedēļu PAKALPOJUMA lietošanas atļauja par  cenu  – EUR 1.99 (viens euro un 99 centi).
 2. ”Kurzemes Vārds” elektroniskais abonements ir 4 (četru) nedēļu PAKALPOJUMA lietošanas atļauja par  cenu  – EUR 4.99 (četri euro un 99 centi).
 3. ”Kurzemes Vārds” drukātais laikraksts ir papīra formāta izdevums par EUR 7.90 (septiņi euro un 90 centi) vienam mēnesim.
 4. PAKALPOJUMA IEGĀDE UN NORĒĶINI 

Šajā Līguma sadaļā tiek aprakstīta PAKALPOJUMA iegādes kārtība un samaksa par PAKALPOJUMA  abonementa iegādi. 

2.1. PAKALPOJUMU Pircējs var iegādāties tikai pēc reģistrēšanās VIETNĒ/VIETNĒ KV. Lai iegādātos PAKALPOJUMA abonementu, Pircējam jāizvēlas tā apmaksas veids, ievadot KV pieprasīto informāciju. Ar šī līguma akceptu PIRCĒJS apliecina, ka ir nepārprotami sapratis, ka PAKALPOJUMA  abonementa iegāde ir maksas pakalpojums, kā arī  ir iepazinies ar šī Līguma saturu. 

2.2. PAKALPOJUMA  abonementu PIRCĒJS  iegādājas, izmantojot norēķinu karti vai ar SMS (maksa tiks iekļauta PIRCĒJA mobilā sakaru pakalpojumu sniedzēja rēķinā), un tas tiek noformēts kā regulārs maksājums, tā termiņam automātiski pagarinoties uz nākamo fiksēto 4 (četru) nedēļu termiņu PAKALPOJUMAM Liepajniekiem plus un Kurzemes Vārds elektroniskais abonements, bet uz nākamo kalendāro mēnesi pagarinoties automātiski PAKAPLOJUMAM Kurzemes Vārds drukātais laikraksts abonementam , un samaksu  par PAKALPOJUMA abonementu automātiski ieskaitot KV bankas kontā, līdz brīdim, kad PIRCĒJS izvēlēsies pārtraukt PAKALPOJUMA abonementa pirkšanu VIETNĒ, reģistrētajā profilā aktivizējot PĀRTRAUKT ABONĒŠANU.

 1. PAKALPOJUMA ABONEMENTA KURZEMES VĀRDS DRUKĀTAIS LAIKRAKSTS PIEGĀDES UZSĀKŠANA.
  1. Ja PIRCĒJS ir veicis PAKALPOJUMA samaksu darba dienā līdz plkst.14.00, tad abonementa piegāde tiek uzsākta ar nākamo darba dienu, ja piegādi nodrošina AC Kurzemes Vārds, vai pēc divām darba dienām, ja piegādi nodrošina Latvijas Pasts;
  2. Ja PIRCĒJS ir veicis samaksu darba dienā pēc plkst 14:00, tad abonementa piegāde tiek uzsākta ar aiznākamo darba dienu, ja piegādi nodrošina AC Kurzemes Vārds, vai pēc trim darba dienām, ja piegādi nodrošina Latvijas Pasts;
 2. ATTEIKUMA TIESĪBAS 

KV Šī Līguma ietvaros ar PAKALPOJUMU Liepajniekiem plus un Kurzemes Vārds elektroniskais abonements sniedz pakalpojumu, kas atbilst digitālā satura priekšapmaksas pakalpojumam tiešsaitē (digitālā satura kā e-publikāciju piegāde, kas netiek piegādāta patstāvīgā datu nesējā), pieejams pēc pieprasījuma un tā piegāde tiek uzsākta ar PAKALPOJUMA  abonementa apmaksas brīdi, kurā automātiski PAKALPOJUMA abonements tiek aktivizēts. PIRCĒJS  piekrīt, ka ar PAKALPOJUMA  aktivizēšanas brīdi tiek uzsākta PAKALPOJUMA lietošana, līdz ar to PIRCĒJS atsakās no 14 dienu atteikuma tiesībām un samaksātās summas atmaksas, pamatojoties uz MK 20.05.2014. noteikumu Nr.255 ”Noteikumi par distances līgumu” 22.13.punkta noteikumiem.

 1. LĪDZĒJU ATBILDĪBA

LĪDZĒJS neatbild par otra LĪDZĒJA saistībām pret trešām pusēm, ja tādas veidojas saistībā ar šī līguma realizāciju. LĪDZĒJIi vienojas, ja kāds no tiem nepilda savus pienākumus saskaņā ar Līgumu Force majeure apstākļu dēļ, tas ir atbrīvojams no atbildības par Līguma neizpildi vispār vai Līguma pienācīgu neizpildi. Ar Force majeure tiek saprasti jebkādi no LĪDZĒJA gribas neatkarīgi apstākļi (ja LĪDZĒJS  ir rīkojies saprātīgi un godīgi), kuru rezultātā nav bijis iespējams izpildīt pienācīgi vai izpildīt vispār saistības un ja šos apstākļus nebija iespējams paredzēt ne vien attiecīgajam LĪDZĒJAM, bet jebkurai citai personai, kas darbojas vai darbotos attiecīgā LĪDZĒJA nozarē, kā arī, ja šos apstākļus nebija iespējams novērst ar saprātīgiem un godīgiem paņēmieniem.

 1. KONFIDENCIALITĀTE 

Visa informācija, kas nav publiski pieejama un ko kāds no LĪDZĒJIEM sniedz viens otram Līguma izpildes laikā vai tā atklājas pildot darba pienākumus, tajā skaitā informācija par finanšu stāvokli, izmantotām tehnoloģijām un datorprogrammām, PAKALPOJUMA un VIETNES attīstības plāniem, tiek atzīta un uzskatīta par konfidenciālu. 

Par konfidenciālu netiek uzskatīta šāda informācija, ja pirms tās iegūšanas, tāda jau bija otra LĪDZĒJA rīcībā, vai tā bija publiski vispārzināma, un, ja šādas informācijas  saņemšanas brīdī, uz to nebija attiecināts konfidencialitātes nosacījums; 

 1. AUTORTIESĪBAS

 Šī Līguma ietvaros KV piešķir PIRCĒJAM  vispārējo licenci PAKALPOJUMAM. PIRCĒJAM aizliegts izmantot PAKALPOJUMA laikā pieejamo digitālo saturu darbībām, kuras neparedz šis līgums, t.sk., kopēt, pavairot, publicēt vai kā savādāk to izmantot  bez KV rakstveida piekrišanas un pretēji Autortiesību likuma tiesību normu prasībām. KV garantē, ka ar visām digitālā satura platformas liepajniekiem plus un Kurzemes Vārds elektroniskais abonements veidošanā iesaistītām personām ir noslēgts līgums, saskaņā ar kuru autortiesības uz PAKALPOJUMĀ pieejamo digitālo saturu un tā platformas risinājumiem pieder KV un tam nav zināma neviena trešā persona, kura varētu šīs KV tiesības apstrīdēt, kā arī likt šķēršļus PAKALPOJUMA izmantošanai un/vai izplatīšanai.

 1. DATU APSTRĀDE

 LĪDZĒJI piekrīt, ka katrs LĪDZĒJS kā datu apstrādes pārzinis un personas datu operators šā Līguma darbības laikā manuāli un/vai elektroniski apstrādā (ieskaitot datu vākšanu, reģistrēšanu, ievadīšanu, glabāšanu, pārveidošanu, izmantošanu, nodošanu, pārraidīšanu, bloķēšanu vai dzēšanu) no otra LĪDZĒJA saņemtus datus, tikai ciktāl tas ir nepieciešams un izriet no noslēgtā Līguma. Datu apstrādes mērķis un nolūks: līguma slēgšana, rēķinu sagatavošana un nosūtīšana, maksājumu pārvaldīšana, savstarpējā saziņa un sadarbības nodrošināšana, efektīvu KV pārvaldības procesu nodrošināšana, biznesa plānošana un analīze, pretenziju un/vai pieteikumu izskatīšana un apstrāde, jaunumu izsūtīšana ciktāl tas ir nepieciešams un izriet no noslēgtā Līguma. KV ievēro PIRCĒJA norādījumus, lieto nepieciešamos tehniskos līdzekļus un veic organizatoriskos pasākumus, lai aizsargātu fizisko personu datus un novērstu to nelikumīgu apstrādi. Personas dati tiks glabāti elektroniskā formā visā Līguma darbības laikā, kā arī piemērojamajos normatīvajos aktos noteiktajā noilguma termiņā, kura ietvaros var tikt iesniegtas sūdzības, celtas prasības un ierosināti līdzīgi procesi. LĪDZĒJS var nodot otra LĪDZĒJA personas datus piesaistītajiem apstrādātājiem, kuri šī līguma ietvaros sniedz grāmatvedības, juridiskos, IT vai cita līdzīga veida pakalpojumus. Noslēdzot Līgumu, PIRCĒJS piekrīt datu apstrādei, atjaunošanai un uzglabāšanai, identifikācijai, informācijas nosūtīšanai par PAKALPOJUMA izmaiņām un piedāvājumiem utml. PIRCĒJS, kurš šī Līguma ietvaros ir patērētājs, ir tiesīgs pieprasīt KV bez maksas izsniegt tā rīcībā esošo informāciju par PIRCĒJA personas datiem, ir tiesīgs pieprasīt to labošanu vai dzēšanu, kā arī nepieciešamības gadījumā ir tiesīgs atsaukt savu iepriekš izsniegto piekrišanu personas datu apstrādei. Šajā sadaļā noteiktie pienākumi ir spēkā neierobežotu laiku un paliek spēkā arī tad, ja kāds no LĪDZĒJIEM vienpusēji atkāpjas no Līguma, vai ja Līgums izbeidzas citādi.

 1. CITI NOTEIKUMI

 Šis Līgums stājās spēkā, PIRCĒJAM veicot PAKALPOJUMA abonementa pirkumu VIETNĒ, piekrītot tā noteikumiem un samaksājot abonementa maksu. Līgums tiek noslēgts uz nenoteiktu laiku un ir spēkā līdz uzņemto saistību izpildei. Tāpat PIRCĒJS ir tiesīgs atteikties no PAKALPOJUMA abonementa, veicot atbilstošas izmaiņas VIETNĒ. Atteikums šajā gadījumā attiecas uz turpmāko abonēšanas periodu, par kuru PIRCĒJS nav veicis samaksu un/vai neplāno to darīt. Jebkuru strīdu starp LĪDZĒJIEM, kas izriet no šī Līguma, LĪDZĒJI apņemas risināt pārrunu ceļā. Ja nav izdevies atrisināt strīdu bez tiesas starpniecības, strīds tiek izskatīts Latvijas Republikas tiesā.

Autorizēties

Reģistrēties

Klikšķini šeit, lai izvēlētos attēlu vai arī velc attēla failus un novieto tos šeit.

Spied šeit, lai izvēlētos attēlu.

Attēlam jābūt JPG formātā, max 10MB.

Reģistrēties

Lai pabeigtu reģistrēšanos, doties uz savu e-pastu un apstiprini savu e-pasta adresi!

Aizmirsu paroli

PALĪDZĒT IR VIEGLI!

Atslēdz reklāmu bloķētāju

Portāls liepajniekiem.lv jums piedāvā svarīgāko informāciju bez maksas. Taču žurnālistu darbam nepieciešami līdzekļi, ko spēj nodrošināt reklāma. Priecāsimies, ja atslēgsi savu reklāmu bloķēšanas programmu.

Kā atslēgt reklāmu bloķētāju

Pārlūka labajā pusē blakus adreses laukam ir bloķētāja ikoniņa.

Tā var būt kāda no šīm:

Uzklikšķini uz tās un atkarībā no bloķētāja veida spied uz:
- "Don`t run on pages on this site"
vai
- "Enabled on this site"
vai
spied uz