Pirmdiena, 30. marts Nanija, Ilgmārs, Igmārs

Ko 2020.gads sola katrai zodiaka zīmei?

Ko 2020.gads sola katrai zodiaka zīmei?
01.01.2020 02:00

liepajniekiem.lv

Metāliskās Žurkas gads pēc austrumu kalendāra iesāksies 2020.gada 24.janvārī pulksten 23.43 pēc Latvijas laika.

Šajā gadā veiksies tiem, kas būs atvērti jaunām idejām, tomēr tai pat laikā nerīkosies emociju vadīti. Noteikti neguli uz lauriem, esi aktīvs, sabiedrisks, veido jaunus kontaktus. Labs laiks, lai pievērstos profesionālas attīstības jautājumiem, veidotu karjeru vai atvērtu savu privātpraksi.

Žurkas gadā dzimušie cilvēki ir duāli pēc savas dabas, grūti saprast ko no viņiem gaidīt. Reizēm strādīgi, čakli pauž sevi darbā, citreiz slinko un palaiž garām labas iespējas. Pārāk aizraujas ar materiālam vērtībām, krāj un taupa, bet tik pat labi uzdzīvo uz nebēdu.

Ko 2020.gads sola katrai zodiaka zīmei pēc rietumu kalendāra?

Auns: Gada sākums veiksmīgs, lai iesaistītos dažādos projektos, uzsāktu jaunas profesionālās gaitas, veidotu kontaktus. Var paveikties novinnēt kādā konkursā un izcelties priekšniecības acīs. Pavasara mēnešos tavi pūliņi tiks pienācīgi atalgoti, un algas pielikums vai prēmija garantēti. Ja rodas jautājums, kur tērēt naudu, tad zvaigznes iesaka ieguldīt to īslaicīgās mācībās. Vari apmeklēt kursus, seminārus, tai skaitā arī ārzemēs. Protams, citas valstis vari apmeklēt arī personiskos nolūkos, ceļojot kopā ar mīļoto cilvēku. Mīlas frontē labāk veiksies brīvajiem auniem, kamēr ģimenes cilvēkiem tomēr var nākties risināt attiecību jautājumus ar laulāto. Pievērs uzmanību tam, ar ko brīvajā laikā nodarbojas tavi bērni.

Vērsis: Veiksmīgs gads. Ja iepriekšējā ciklā esi bijis čakls un godīgs, tad tiksi pienācīgi atalgots. Beidzot atrisināsies ieilgušas finansiālās problēmas un tu varēsi atļauties sev kādu lielāku pirkumu vai atpūtu citā valstī. Esi atsaucīgs un neatsaki palīdzību dzīves pabērniem. Sevišķi aktīvs un labvēlīgs laiks ap dzimšanas dienu, tātad aprīlī, maijā. Tie, kam apaļas jubilejas var cerēt uz īpašu dāvanu no tuviniekiem, arī darba kolektīvs neatpaliks. Vari pievērsties pedagoģijai un pasniegt, to, ko vislabāk pats pieproti. Savukārt, profesionālajiem šīs jomas pārstāvjiem var tikt piedāvāts paaugstinājums darbā. Partnerattiecību jomā vēlams būt romantiskākam, biežāk sagādāt otram patīkamus mirkļus, un gan jau pretī saņemsi to pašu.

Dvīņi: Sabiedriski aktīvs periods, kad iespējams, iesaistīsies kādās organizācijās vai pats tās veidosi. Daudz laika pavadīsi ārpus mājas ceļojot, dodoties komandējumos, kā arī mācoties vai lasot lekcijas citiem. Īpaši veiksies to profesiju pārstāvjiem, kam darbs ar publiku, auditoriju. Varbūt kāds nolems iestāties aktiermākslas kursos. Neļauj biežajai prombūtnei radīt plaisu attiecībās ar otro pusīti, cik vien iespējams, pavadiet laiku kopā. Nav izslēgts, ka saskarsies ar greizsirdības izpausmēm no laulātā puses, tāpēc informē viņu par savām dienas gaitām. Labs laiks, lai nomainītu garderobi, imidžu kopumā, parādoties sabiedrībā pilnībā jaunā stilā. Esi piesardzīgs piedaloties satiksmē, varbūt piesātinātais dzīves ritms padarīs tevi nervozu un izklaidīgu.

Vēzis: Vīrieši vēži vairāk pievērsīsies darbam, tāpēc emocijām un attiecību skaidrošanai ar tuviniekiem laika neatliks. Savukārt, sieviešu kārtas pārstāves pārāk lielu uzmanību pievērsīs visam, kas notiek mājās, pārdzīvojot katru sīkumu. Ieteicams savu enerģiju novirzīt uz mājas labiekārtošanu, darbu dārzā vai padomāt kā profesionāli ievirzīt savu vēlmi rūpēties. Vai nekad neesi domājis par dārznieka, florista, pavāra vai pasniedzēja darbu? Iespējams, uzlabosies materiālais stāvoklis, kas ļaus apsvērt domu par īpašuma iegādi. Tev kā vēzim, vislabāk derētu lauku miers, vismaz mazdārziņš ārpus pilsētas kņadas. Gados jaunākajiem zīmes pārstāvjiem priekšplānā izvirzīsies karjeras tēmas, ja labi pacensties panākumi neliks uz sevi gaidīt.

Lauva: Pa dzīvi iesi augstu paceltu galvu, uzvedīsies kā iekarotājs, neapšaubāmi atstājot iespaidu uz apkārtējiem. Raugi, lai nekļūsti pārlieku lepns, iedomīgs, sevišķi, ja darbā viss ies kā pa sviestu, kas visticamāk tā arī būs. Centies balansēt starp jēdzienu – pārbaudītas vērtības un novitātes. Ja esi visu savlaicīgi izplānojis un nerīkojies emociju vadīts vai citu pamudināts, tad jaunu lietu ieviešana dzīvē nāks tikai par labu. Kā parasti patiks baudīt dzīvi, būsi biežs viesis restorānos, piedalīsies dažādos kultūras pasākumos. Varbūt pienācis laiks pašam atvērt viesu namu, kafejnīcu vai izklaides aģentūru. Naudas netrūks, tomēr uzkrājumi arī neveidosies, jo daudz tērēsi savam priekam, kā arī lutināsi sev tuvos cilvēkus. Iespējamas fundamentālas pārmaiņas privātajā dzīvē.

Jaunava: Būsi atvērts visam jaunajam, no konservatīvās jaunavas nebūs ne miņas. Labs laiks, lai paplašinātu redzesloku mācoties, ceļojot, lasot. Noteikti neatsakies no komandējumiem, gan jau tuvinieki kādu nedēļu pavadīs bez tevis. Ja līdz šim nebija izdevības satikt īsto un vienīgo, tad zini, ka šis gads piedāvās tādas iespējas. Kāds uzsāks kopdzīvi, cits stāsies oficiālās attiecībās, katrā ziņā privātā dzīve mainīsies, iespējams pārcelsies pie otra cilvēka. Tiem, kas atrodas ilgstošās attiecībās vai mazliet ”iesūnojuši” profesionālajā attīstībā, vēlams pievērsties garīgām praksēm, lai mainītu savus pasaules uzskatus. Veselība tiešā mērā būs atkarīga no harmonijas dzīvē. Vari apmeklēt masāžas vai pats tās apgūt, nesmādē arī pirts lietas un aromterapiju.

Svari: Šajā periodā labāk veiksies tiem, kas darbojas skaistumkopšanā, radošajās profesijās, kaut gan arī juristiem un finansistiem Fortūna neies secen. Ja vēl neesi atklājis savus talantus, tad ir īstais brīdis to darīt! Vienīgais, kas tev šogad var traucēt sasniegt vēlamo, ir tava nelāgākā īpašība – nespēja pieņemt lēmumus. Iespējams, tev nepieciešama kāda persona, kas palīdz īstenot ieceres, piemēram, menedžeris. Arī tad, ja neesi mākslinieks, sirdī tomēr esi estēts, tev patīk viss skaistas, tāpēc šogad gribēsi pamainīt mājas interjeru vai ķersies klāt personīgajai garderobei, izskatam. Pastāv labas iespējas iepazīties, iemīlēties, varbūt pats nonāksi savedēja lomā. Var rasties doma par sava iepazīšanās vai kāzu salona izveidi.

Skorpions: Gads paies tā, kā pats to veidosi. Ja turēsies pie pozitīvām domām, izstarosi labvēlīgu auru ap sevi, veiksies. Tomēr tiem, kam sakrājušās problēmas, dusmas, nemaz nebūs tik viegli virzīties uz priekšu. Mājas dzīvē centies nebūt despotisks, sliktākais, varbūt pats nemaz to nemanīsi, ka vēlies, lai visi danco pēc tavas stabules. Tai pat laikā ar naudu tuvinieku vēlmju piepildīšanai neskoposies. Karjeras jautājumus veiksmīgāk izdosies nokārtot pavasara mēnešos. Noteikti atrodi laiku kādu filozofisku semināru apmeklēšanai, kas ļaus gan labāk izprast sevi, gan uzlabot attiecības ar līdzcilvēkiem, tāpat sakārtot ieilgušas veselības problēmas. Ja esi nolēmis doties atpūtā, izvēlies ceļojumu uz kādu eksotisku valsti, tāpat uz vietām, kur var nodoties meditācijai, izzināt garīgās tēmas.

Strēlnieks: Liktens pret tevi šajā gadā būs labvēlīgs, kaut gan tas jau nav tikai šogad, vai ne? Atpūta, piedzīvojumi, izklaide un ceļojumi – tā varētu nodefinēt šo periodu. Protams, vari baudīt dzīvi, tomēr vienā brīdī būs jāpievēršas darba lietām. Karjeras tēmas labāk risināsies sākot no rudens līdz pat gada nogalei, kad slinkot vairs nevajadzētu. Ja vien gribi, lai kontā ienāk naudiņa, mazliet iespringsti! Strēlniecītes atkal būs izšāvušas savas Amora bultas, un vīriešiem nekas cits neatliks, kā padoties viņu valdzinājumam. No pielūdzējiem būs grūti atkauties, tāpat izdarīt izvēli, kurš tad būs īstais un vienīgais. Katrā ziņā, kamēr mīlas ligzdiņa nav novīta, domāt pat pēcnācējiem būtu pāragri. Raugies, lai tavs dzīves stils nenoved pie veselības problēmām.

Mežāzis: Astrologa ieteikums – meklē dzīvē citus ceļus, dibini jaunus kontaktus, paplašini redzesloku ezoteriskā plānā! Ja turēsies pie konservatīvajiem pasaules uzskatiem un materiālajām vērtībām, bremzēsi pats sevi. Varbūt gada sākums paies uz nedaudz pesimistiskas nots, jo ne viss notiks kā iecerēts, tomēr vēlāk situācija uzlabosies. Brīdis, kad vēlams pievērsties vaļaspriekam, atrast laiku sev, ne tikai rūpēties par citiem. Svarīgi iziet sabiedrībā, pat, ja negribas, pat, ja garastāvoklis nav labākais. Iespējams, tieši šogad tu vari satikt kādu svarīgu cilvēku, kas var kļūt par tavu garīgo skolotāju, padomdevēju vai vienkārši labu draugu. Ievies pārmaiņas savā ēdienkartē!

Ūdensvīrs: Vēlams apzināties savas patiesās spējas, talantus un atklāt tos sabiedrībai. Būs pagrūti atteikties no vecajiem ieradumiem, konservatīvajiem uzskatiem, tomēr šis gads domāts, lai lauztu novecojušos uzskatus. Cilvēkiem, kas darbojas zinātnes sfērās, iespējami atklājumi, tāpat veiksies ar finanšu, jauno tehnoloģiju sfēru saistītajiem. Ūdensvīrs jau pēc būtības ir dzimis psihologs, astrologs, pasaules glābējs, neatkarīgi no iegūtās izglītības, tāpēc padomā, kā sevi izpaust šajās jomās. Kā jau Gaisa stihijas pārstāvis, mīlas jomā vēlēsies pilnīgu rīcības brīvību, atskaites nevienam nedosi. Iespējami slepeni mīlas sakari, attiecības ar vairākām personām vienlaikus. Veselības ziņā pievērs uzmanību asinsvadiem, atmet kaitīgos ieradumus, un pēc iespējas biežāk apmeklē masieri.

Zivis: Laiks, kad jāpārvērtē dzīve, kādam tas saistīts ar darba tēmām, citam ar privāto dzīvi. Svarīgi izprast prioritātes, ar ko vēlies būt kopā, kur strādāt, vai esi savā īstajā vietā dzīvē. Tu esi ļoti līdzjūtīgs cilvēks, tomēr šoreiz vairāk padomā par sevi nevis apkārtējo problēmām. Pārmaiņām piemērotāka gada otrā puse, neatkarīgi vai tas skar privāto vai karjeras jomu. Ja esi radoša personība, nebaidies pievērsties sev atbilstošai sfērai, jo naudu katrs pelna tikai ar to, kas viņam patīk, atbilst pēc horoskopa! Noteikti atrodi laiku un naudiņu, lai dotos kādā ceļojumā, kas ļaus uzlabot omu, veselību un varbūt pat mainīt uzskatus. Svarīgi notikumi var risināties privātajā dzīvē, kādam gaidāmas laulības, kādam ģimenes pieaugums. Pavadi daudz laika svaigā gaisā!!!

Autorizēties

Reģistrēties

Klikšķini šeit, lai izvēlētos attēlu vai arī velc attēla failus un novieto tos šeit.

Spied šeit, lai izvēlētos attēlu.

Attēlam jābūt JPG formātā, max 10MB.

Aizmirsu paroli