Svētdiena, 23. februāris Haralds, Almants

Jaunā KIA SPORTAGE mērķis nav atbilst jūsu vēlmēm, bet tās pārsniegt.

Jaunā KIA SPORTAGE mērķis nav atbilst jūsu vēlmēm, bet tās pārsniegt.
23.08.2016 08:47

SIA Ardala

IZCILS DIZAINS!

Ar jauno KIA SPORTAGE nav jāizvēlas kompromisi. Tā vietā jūs radīsit iespaidu – ar sportiskumu un stilu. Dekoratīvais režģis ar KIA atpazīšanas zīmi ir ievērojami atšķirīgs un labi pamanāms. Liels dizaina elementu skaits piešķir SPORTAGE ļoti lielisku un stilīgu izskatu, kas neatstās vienaldzīgu nevienu skatienu.

STĀVVIETĀ NOVIETOŠANAS PALĪGSISTĒMA

Neuztraucieties, novietojiet automobili bez rūpēm! Niķīgi bērni, lustīgi skatītāji, laika trūkums – automobiļa novietošana stāvvietā var būt stresu izraisošākā darbība pasaulē. Par laimi, tagad šīm raizēm var pamāt atvadas. Vārda tiešā nozīmē! Pateicoties gudrajai stāvvietā novietošanas palīgsistēmai varat atslābt un noņemt rokas no stūres. Stāvvietā novietošanas palīgsistēma izmēra attālumu starp novietotajiem automobiļiem, atrod jūsu automobilim piemērotas vietas un automātiski aizstūrē automobili uz stāvvietu, vēl labāk – arī ārā no tās. Jūsu uzdevums ir tikai uzspiest uz gāzes un bremžu pedāļa, kā arī pārnesumu maiņa. Ardievu, stresa pilnā parkošanās!

GUDRAS AIZMUGURES PACEĻAMĀS DURVIS

ĀRKĀRTAS BREMZĒŠANAS SISTĒMA

“Aklo zonu” identificēšanas sistēma. Aklās zonas – redzamas. Mēs mīlam pārsteigumus. Taču tikai labus. Pat vislabākajiem šoferiem nav acu pakausī. Tādēļ arī izgudrojām “aklo zonu” identificēšanas sistēmu. Sistēmas radara sensori identificē automobiļus, kas brauc aiz jums. Ja kāds no tiem nokļūst jūsu aklajā zonā, atbilstošajā āra spogulī parādās simbols, lai vērstu jūsu uzmanību uz draudiem. Ja, neraugoties uz to, sākat mainīt joslu, simbols sāk mirgot un atskan brīdinājuma signāls. Vairs neviena slikta pārsteiguma no mugurpuses!

CITI IEMESLI IZBAUDĪŠANAI!

7 GADU GARANTIJA

Ikviena Kia īpašnieka privilēģija ir unikāla jauna automobiļa 7 gadu/150 000 km nobraukuma garantija (pirmie trīs gadi bez nobraukuma ierobežojuma, sākot ar ceturto gadu līdz 150 000 km sasniegšanai). Tas ir ne tikai daudz vairāk nekā piedāvā citi, bet arī apliecinājums tam, cik ļoti mēs uzticamies saviem automobiļiem. Arī tad, ja jums kaut kad būtu jāizlemj automobili pārdot, neuztraucieties: garantija ir pilnībā nododama arī nākamajam īpašniekam, ļaujot palielināt automobiļa tālākpārdošanas vērtību.

Vēlamies, lai jūs nākamos septiņus gadus būtu ar aktuālo informāciju, tādēļ 7 gadus piedāvājam navigācijas sistēmas karšu atjauninājumus.

PIEDZĪVOJUMU BRAUCIENS

Vai esat tā tipa cilvēks, kurš ir gatavs mesties jaunos piedzīvojumos? Tad vienkārši iesēdieties savā automobilī un izbaudiet Kia piedzīvojumu braucienu. Tā ir pirmā unikālā internetā izmantojamā lietotne, kas jums izveidos maršrutu ar interesantām vietām. Ievadiet savas vēlmes un sāciet piedzīvojumu braucienu!

SPORTAGE ĢIMENE

GT Line

Jaunais Sportage ir stilīgs un sportisks. Aplūkojiet arī jauno GT Line modeli un izbaudiet ikvienu brīdi pie jaunā Sportage stūres!

Bāzes modelis

Atklājiet pilnībā jaunu mūsu vispārdotākā automobiļa versiju ar neskaitāmu skaitu papildfunkciju un savdabīgu dizainu.

Cena sākot no 17990 eur.

Degvielas patēriņš: pilsētā 5,7 – 10,0, uz šosejas 4,2 – 6,2, vidējais 4,7 – 7,6 l/100 km.

CO2 izmeši 124 – 177 g/km

Sazinies ar mums, izvēloties sev ērtāko veidu:

Auto tirdzniecība

Tālrunis:  +371 29998737
E-pasts:  [email protected]

Serviss

Tālrunis: +371 29554700
E-pasts:  [email protected]

Satiksmes iela 8, Liepāja.

www.facebook.com/kialiepaja/

www.draugiem.lv/kialiepaja/

twitter.com/kialiepaja

www.kialiepaja.lv

www.ardala.lv

Sadarbībā ar

Autorizēties

Reģistrēties

Klikšķini šeit, lai izvēlētos attēlu vai arī velc attēla failus un novieto tos šeit.

Spied šeit, lai izvēlētos attēlu.

Attēlam jābūt JPG formātā, max 10MB.

Aizmirsu paroli