Trešdiena, 8. jūlijs Adele, Antra, Ada
Abonēt

Lasi vairāk ar
liepajniekiem.lv abonementu

Presto Autoskola ienāk Liepājā

Presto Autoskola ienāk Liepājā
03.07.2019 09:31

Introskip

Presto Autoskola Latvijas tirgū darbojas jau kopš 2011. gada, un beidzot tā ir ienākusi arī Liepājā. Presto ir vairāk nekā 20 filiāles visā Latvijā – tas liecina par uzņēmuma kapacitāti nodrošināt vienlīdz augstu pakalpojumu kvalitāti arī tiem klientiem, kuri nedzīvo Rīgā. Kāpēc liepājniekiem būtu jāizvēlas Presto? 

 Presto Autoskolas priekšrocības – elektroniska mācību procesa organizēšana un lietvedība

 Salīdzinājumā ar konkurentiem, Presto serviss ļauj klientam ietaupīt laiku un naudu. Tas nozīmē, ka tiesības var iegūt ātrāk un lētāk. Presto priekšrocības:

 – Noslēgt līgumu Presto ir nesalīdzināmi vienkāršāk nekā citās autoskolās. To var izdarīt attālināti. Nav jākuļas no viena pilsētas gala līdz otram vai speciāli jābrauc no laukiem uz pilsētu, lai parakstītu līgumu. 

 – Presto ir vienīgā autoskola, kas piedāvā apskatīt līguma paraugu online. 50% vadošo autoskolu līgumu nedos līdzi uz mājām tā nesteidzīgai izpētīšanai un iespējamu blēdību atklāšanai. 

 – Elektronisks braukšanas nodarbību grafiks. Braukšanas nodarbības iespējams pieteikt mājaslapā izvēloties pieejamos braukšanas ”logus”. Pēc online apmaksas veikšanas nodarbība ir rezervēta – nav lieki jātērē laiks tās atsevišķai saskaņošanai ar instruktoru. 

 – Elektronisks teorijas nodarbību grafiks. Kavēto teorijas nodarbību atstrādi un apmaksu iespējams organizēt elektroniski caur mājaslapas profilu.

 – Elektroniska pieteikšanās skolas teorijas un braukšanas eksāmeniem. 

 – Medicīniskā izziņa, pirmās palīdzības kursi – arī šiem pakalpojumiem var pieteikties un veikt apmaksu mājaslapā. 

 Līdz perfekcijai izkopta apmācību kvalitāte

 Presto ir pastāvīgi top 2 Latvijā CSDD teorijas eksāmenos un 1. vietā Rīgā braukšanas eksāmena rezultātos B kategorijai. Neviena cita autoskola Liepājā līdz šim nav sasniegusi tik augstus rādītājus. Ar to pierādās, ka Presto komandai ir svarīgs cilvēka laiks un kopējās apmācību izmaksas. Apmācību process ir caurspīdīgs un dokumentēts. 

 Presto uzliek administratīvo spriedzi un lielāko atbildību tieši uz saviem darbiniekiem, jo viņi ir tie, kuri vada procesu un atgādina, ka tiesību iegūšana tomēr prasa apņemšanos – gan veltīt laiku, gan nepieciešamās finanses. Jo īpaši svarīgi tas ir braukšanas sadaļā, kas sastāda 85% kopējo izmaksu. No klienta tiek prasīta tikai fokusēšanās uz nodarbībām, lai pēc iespējas ātrāk sasniegtu rezultātu un tiktu pie kārotās autovadītāja apliecības.

 Šī ir jauna līmeņa pieeja klienta apmācībā. Iekšējais komandas darbs, kura uzmanības centrā ir individuālā klienta progress, garantē operatīvu apmācību un ātru rezultātu. Klients ne tikai iegūst tiesības ātrāk, bet arī par zemākām kopējām izmaksām pateicoties mazākam braukšanas nodarbību skaitam. 

 Tavs instruktors – Tava brīva izvēle 

 Presto Autoskolā mainīt instruktorus braukšanas apmācības laikā ir ļoti viegli. Tas ir nozīmīgs pluss, jo apmācības pie vairākiem instruktoriem ar dažādiem auto rada lielāku psiholoģisko pārliecību gan uz ceļa, veicinot apmācību procesu, gan CSDD eksāmenā.

 Katram Presto klientam tiek izsniegts drukāts braukšanas nodarbību žurnāls. Balstoties uz nodarbību plānu, Presto instruktori dokumentē apmācības gaitu, tādejādi ļaujot skolas instruktoriem kā komandai virzīt apmācību un būt atbildīgiem par rezultātu visiem kopā.

 Singapūras Satīns iegūst autovadītāja tiesības Presto – seko līdzi YouTube!

 Populārā hiphopa apvienība ”Singapūras Satīns” un Presto Autoskola šobrīd veido apmācību seriālu ar konkrētu uzdevumu – vai aizņemtam cilvēkam ir iespējams 90 dienās tikt pie autovadītāja tiesībām? Jāatzīmē, ka Presto ir ideāla autoskola ļoti aizņemtiem un apzinīgiem cilvēkiem, jo ar pareizo nostāju un sava laika izplānošanu tiesības ir iespējams iegūt precīzi 1 mēneša laikā.

 Tie, kuriem vēl līdz šim nav bijusi iespēja vai drosme pieteikties autovadītāja kursiem, šīs sērijas ir laba iespēja kopā ar 4 puišiem doties autovadītāja tiesību iegūšanas piedzīvojumā. Apmācības atspoguļotas 8 sērijās Presto YouTube kanālā – ar visām dienām un nedienām, izaugsmi un savstarpējo sacensību, kurš tad no viņiem pirmais tiks pie kārotās apliecības.

 Piedalies izlozē un laimē bezmaksas tiesības jebkurā kategorijā

 Arī latviešu vlogere un aktrise Evelīna Pārkere ir izvēlējusies Presto. Evelīnas ikdiena ir pilna ar studijām, fotosesijām, filmēšanos un citām aktivitātēm, tāpēc viņa izvirza sev vairākus mazākus mērķus, kurus sasniegt apmācību procesā. Šobrīd Instagrama zvaigzne ir savā kontā izsludinājusi giveaway konkursu, kurā izlozēs bezmaksas tiesības jebkurai autovadītāja kategorijai vienam laimīgajam sekotājam. Konkurss būs aktuāls līdz brīdim, kamēr Evelīna nokārtos autoskolas teorijas eksāmenu. Piedalīties konkursā vēl var pagūt!

 Sekojiet līdzi Singapūras Satīna un Evelīnas Pārkeres progresam Presto Autoskolas sociālajos tīklos, YouTube kanālā un mājaslapas bloga rakstos, un izdariet pareizo autoskolas izvēli arī jūs! 

 Uz tikšanos ceļā uz tiesībām ar Presto Autoskola Liepājā!

Foto galerija

03.07.2019 09:31

Introskip

Dalies ar šo ziņu

Distances līgums

DISTANCES LĪGUMS PAR PAKALPOJUMA ABONEMENTA IEGĀDI INTERNETA VIDĒ 

VISPĀRĪGA INFORMĀCIJA 

Šis ir distances līgums par digitālā satura pakalpojuma liepajniekiem plus abonementa pirkumu interneta vidē, turpmāk tekstā – Līgums, kas tiek slēgts starp SIA ”Kurzemes Vārds” (reģistrācijas numurs: 42103002455, juridiskā adrese: Pasta iela 3, Liepāja, LV-3401; epasts: info@liepajniekiem.lv), turpmāk tekstā – KV, un personu, kas veic pirkumu, turpmāk tekstā PIRCĒJS, interneta vietnē liepajniekiem.lv, turpmāk tekstā – VIETNE, un abi līgumslēdzēji kopā – LĪDZĒJI.  PIRCĒJS, veicot pirkumu VIETNĒ šī Līguma ietvaros, izsaka piekrišanu tā noteikumiem, ir tiesīgs šos Līguma noteikumus izdrukāt un saglabāt.

 Šī Līguma ietvaros:

  1. a) PIRCĒJS ir fiziska vai juridiska persona, kura pērk VIETNES maksas satura pakalpojumu nolūkam, kas nav saistīts ar saimniecisko darbību, turpmāk tekstā – PIRCĒJS; 
  2. b) Liepajniekiem plus ir maksasdigitālā satura pakalpojums, tajā skaitā raksti, fotogrāfijas, kas tiek īpaši veidots, atlasīts un publicēts VIETNĒ ar norādi ”plus” , un kura abonementu PIRCĒJS  ir tiesīgs iegādāties, turpmāk tekstā – PAKALPOJUMS,
  3. PAKALPOJUMA TERMIŅŠ UN CENA

 PAKALPOJUMA abonements ir fiksēta termiņa – 4 (četru) nedēļu PAKALPOJUMA lietošanas atļauja par  cenu  – EUR 1.99 (viens euro un 99 centi). PAKALPOJUMA abonementa maksā ietverts pievienotās vērtības nodoklis (PVN) 21% apmērā. PAKALPOJUMA abonementa cenu KV var mainīt bez iepriekšēja brīdinājuma (izmaiņas neattiecas uz jau apmaksāto PAKALPOJUMA termiņu), par to PIRCĒJAM paziņojot ne vēlāk kā 30 dienas pirms jaunās cenas stāšanās spēkā . KV un PIRCĒJS  piekrīt, ka izmaiņas PAKALPOJUMA cenā tiek piemērotas jaunajam periodam, noslēdzoties iepriekš apmaksātajam PAKALPOJUMA abonementa termiņam. 

  1. PAKALPOJUMA IEGĀDE UN NORĒĶINI 

Šajā Līguma sadaļā tiek aprakstīta PAKALPOJUMA iegādes kārtība un samaksa par PAKALPOJUMA  abonementa iegādi. 

2.1. PAKALPOJUMU Pircējs var iegādāties tikai pēc reģistrēšanās VIETNĒ. Lai iegādātos PAKALPOJUMA abonementu, Pircējam jāizvēlas tā apmaksas veids, ievadot KV pieprasīto informāciju. Ar šī līguma akceptu PIRCĒJS apliecina, ka ir nepārprotami sapratis, ka PAKALPOJUMA  abonementa iegāde ir maksas pakalpojums, kā arī  ir iepazinies ar šī Līguma saturu. 

2.2. PAKALPOJUMA  abonementu PIRCĒJS  iegādājas, izmantojot norēķinu karti vai ar SMS (maksa tiks iekļauta PIRCĒJA mobilā sakaru pakalpojumu sniedzēja rēķinā), un tas tiek noformēts kā regulārs maksājums, tā termiņam automātiski pagarinoties uz nākamo fiksēto 4 (četru) nedēļu termiņu, un samaksu  par PAKALPOJUMA abonementu automātiski ieskaitot KV bankas kontā, līdz brīdim, kad PIRCĒJS izvēlēsies pārtraukt PAKALPOJUMA abonementa pirkšanu VIETNĒ, reģistrētajā profilā aktivizējot PĀRTRAUKT ABONĒŠANU.

  1. ATTEIKUMA TIESĪBAS 

Šī Līguma ietvaros KV sniedz pakalpojumu, kas atbilst digitālā satura priekšapmaksas pakalpojumam tiešsaitē (digitālā satura kā e-publikāciju piegāde, kas netiek piegādāta patstāvīgā datu nesējā), pieejams pēc pieprasījuma un tā piegāde tiek uzsākta ar PAKALPOJUMA  abonementa apmaksas brīdi, kurā automātiski PAKALPOJUMA abonements tiek aktivizēts. PIRCĒJS  piekrīt, ka ar PAKALPOJUMA  aktivizēšanas brīdi tiek uzsākta PAKALPOJUMA lietošana, līdz ar to PIRCĒJS atsakās no 14 dienu atteikuma tiesībām un samaksātās summas atmaksas, pamatojoties uz MK 20.05.2014. noteikumu Nr.255 ”Noteikumi par distances līgumu” 22.13.punkta noteikumiem.

  1. LĪDZĒJU ATBILDĪBA

LĪDZĒJS neatbild par otra LĪDZĒJA saistībām pret trešām pusēm, ja tādas veidojas saistībā ar šī līguma realizāciju. LĪDZĒJIi vienojas, ja kāds no tiem nepilda savus pienākumus saskaņā ar Līgumu Force majeure apstākļu dēļ, tas ir atbrīvojams no atbildības par Līguma neizpildi vispār vai Līguma pienācīgu neizpildi. Ar Force majeure tiek saprasti jebkādi no LĪDZĒJA gribas neatkarīgi apstākļi (ja LĪDZĒJS  ir rīkojies saprātīgi un godīgi), kuru rezultātā nav bijis iespējams izpildīt pienācīgi vai izpildīt vispār saistības un ja šos apstākļus nebija iespējams paredzēt ne vien attiecīgajam LĪDZĒJAM, bet jebkurai citai personai, kas darbojas vai darbotos attiecīgā LĪDZĒJA nozarē, kā arī, ja šos apstākļus nebija iespējams novērst ar saprātīgiem un godīgiem paņēmieniem.

  1. KONFIDENCIALITĀTE 

Visa informācija, kas nav publiski pieejama un ko kāds no LĪDZĒJIEM sniedz viens otram Līguma izpildes laikā vai tā atklājas pildot darba pienākumus, tajā skaitā informācija par finanšu stāvokli, izmantotām tehnoloģijām un datorprogrammām, PAKALPOJUMA un VIETNES attīstības plāniem, tiek atzīta un uzskatīta par konfidenciālu. 

Par konfidenciālu netiek uzskatīta šāda informācija, ja pirms tās iegūšanas, tāda jau bija otra LĪDZĒJA rīcībā, vai tā bija publiski vispārzināma, un, ja šādas informācijas  saņemšanas brīdī, uz to nebija attiecināts konfidencialitātes nosacījums; 

  1. AUTORTIESĪBAS

 Šī Līguma ietvaros KV piešķir PIRCĒJAM  vispārējo licenci PAKALPOJUMAM. PIRCĒJAM aizliegts izmantot PAKALPOJUMA laikā pieejamo digitālo saturu darbībām, kuras neparedz šis līgums, t.sk., kopēt, pavairot, publicēt vai kā savādāk to izmantot  bez KV rakstveida piekrišanas un pretēji Autortiesību likuma tiesību normu prasībām. KV garantē, ka ar visām digitālā satura platformas liepajniekiem plus veidošanā iesaistītām personām ir noslēgts līgums, saskaņā ar kuru autortiesības uz PAKALPOJUMĀ pieejamo digitālo saturu un tā platformas risinājumiem pieder KV un tam nav zināma neviena trešā persona, kura varētu šīs KV tiesības apstrīdēt, kā arī likt šķēršļus PAKALPOJUMA izmantošanai un/vai izplatīšanai.

  1. DATU APSTRĀDE

 LĪDZĒJI piekrīt, ka katrs LĪDZĒJS kā datu apstrādes pārzinis un personas datu operators šā Līguma darbības laikā manuāli un/vai elektroniski apstrādā (ieskaitot datu vākšanu, reģistrēšanu, ievadīšanu, glabāšanu, pārveidošanu, izmantošanu, nodošanu, pārraidīšanu, bloķēšanu vai dzēšanu) no otra LĪDZĒJA saņemtus datus, tikai ciktāl tas ir nepieciešams un izriet no noslēgtā Līguma. Datu apstrādes mērķis un nolūks: līguma slēgšana, rēķinu sagatavošana un nosūtīšana, maksājumu pārvaldīšana, savstarpējā saziņa un sadarbības nodrošināšana, efektīvu KV pārvaldības procesu nodrošināšana, biznesa plānošana un analīze, pretenziju un/vai pieteikumu izskatīšana un apstrāde, jaunumu izsūtīšana ciktāl tas ir nepieciešams un izriet no noslēgtā Līguma. KV ievēro PIRCĒJA norādījumus, lieto nepieciešamos tehniskos līdzekļus un veic organizatoriskos pasākumus, lai aizsargātu fizisko personu datus un novērstu to nelikumīgu apstrādi. Personas dati tiks glabāti elektroniskā formā visā Līguma darbības laikā, kā arī piemērojamajos normatīvajos aktos noteiktajā noilguma termiņā, kura ietvaros var tikt iesniegtas sūdzības, celtas prasības un ierosināti līdzīgi procesi. LĪDZĒJS var nodot otra LĪDZĒJA personas datus piesaistītajiem apstrādātājiem, kuri šī līguma ietvaros sniedz grāmatvedības, juridiskos, IT vai cita līdzīga veida pakalpojumus. Noslēdzot Līgumu, PIRCĒJS piekrīt datu apstrādei, atjaunošanai un uzglabāšanai, identifikācijai, informācijas nosūtīšanai par PAKALPOJUMA izmaiņām un piedāvājumiem utml. PIRCĒJS, kurš šī Līguma ietvaros ir patērētājs, ir tiesīgs pieprasīt KV bez maksas izsniegt tā rīcībā esošo informāciju par PIRCĒJA personas datiem, ir tiesīgs pieprasīt to labošanu vai dzēšanu, kā arī nepieciešamības gadījumā ir tiesīgs atsaukt savu iepriekš izsniegto piekrišanu personas datu apstrādei. Šajā sadaļā noteiktie pienākumi ir spēkā neierobežotu laiku un paliek spēkā arī tad, ja kāds no LĪDZĒJIEM vienpusēji atkāpjas no Līguma, vai ja Līgums izbeidzas citādi.

  1. CITI NOTEIKUMI

 Šis Līgums stājās spēkā, PIRCĒJAM veicot PAKALPOJUMA abonementa pirkumu VIETNĒ, piekrītot tā noteikumiem un samaksājot abonementa maksu. Līgums tiek noslēgts uz nenoteiktu laiku un ir spēkā līdz uzņemto saistību izpildei. Tāpat PIRCĒJS ir tiesīgs atteikties no PAKALPOJUMA abonementa, veicot atbilstošas izmaiņas VIETNĒ. Atteikums šajā gadījumā attiecas uz turpmāko abonēšanas periodu, par kuru PIRCĒJS nav veicis samaksu un/vai neplāno to darīt. Jebkuru strīdu starp LĪDZĒJIEM, kas izriet no šī Līguma, LĪDZĒJI apņemas risināt pārrunu ceļā. Ja nav izdevies atrisināt strīdu bez tiesas starpniecības, strīds tiek izskatīts Latvijas Republikas tiesā.

Seko mums

Autorizēties

Reģistrēties

Klikšķini šeit, lai izvēlētos attēlu vai arī velc attēla failus un novieto tos šeit.

Spied šeit, lai izvēlētos attēlu.

Attēlam jābūt JPG formātā, max 10MB.

Reģistrēties

Lai pabeigtu reģistrēšanos, doties uz savu e-pastu un apstiprini savu e-pasta adresi!

Aizmirsu paroli

PALĪDZĒT IR VIEGLI!

Atslēdz reklāmu bloķētāju

Portāls liepajniekiem.lv jums piedāvā svarīgāko informāciju bez maksas. Taču žurnālistu darbam nepieciešami līdzekļi, ko spēj nodrošināt reklāma. Priecāsimies, ja atslēgsi savu reklāmu bloķēšanas programmu.

Kā atslēgt reklāmu bloķētāju

Pārlūka labajā pusē blakus adreses laukam ir bloķētāja ikoniņa.

Tā var būt kāda no šīm:

Uzklikšķini uz tās un atkarībā no bloķētāja veida spied uz:
- "Don`t run on pages on this site"
vai
- "Enabled on this site"
vai
spied uz