Kā briedis sāka, kā medījums atdūrās

02.05.2016 14:31

“Silabriedis” nedēļas nogalē Liepājas florbola čempionātā iesaistījās ar divām uzvarām pirmajās divās spēlēs, tomēr zaudēja nākamajos divos mačos.

“Silabriedis” sestdien ar 2:1 apspēlēja komandu “Real Campeones”, bet pēc tam ar 8:2 sakāva arī “Kefīru”. Svētdiena ragainim bija mazāk sekmīga, un neveiksmei ar 3:4 pēcspēles metienos pret “Vārmi” sekoja zaudējums ar 3:5 vienībai “Brīvdienupirts.lv”.

Pirtnieki ar divu vārtu pārsvaru (9:7) apspēlēja arī karaliskos čempionus. Vēl mazliet vairāk nekā piecas minūtes līdz pamatlaika beigām ar 7:5 vadībā bija rojālisti, taču pirtnieki pusotras minūtes laikā guva trīs vārtus un pārņēma vadību, bet pēdējā minūtē panāca arī spēles galarezultātu. Pirtnieki ar 12 punktiem 6 mačos ir nostiprinājušies A divīzijas 1. vietā, tiesa, tikai 3 punktu attālumā ir “IBK Ģimene”, kurai ir divas spēles rezervē.

“Brīvdienupirts.lv” komandas sastāvā spēlē daudzi šāgada Latvijas hokeja virslīgas čempionvienības “Liepājas” līderi, tai skaitā virslīgas izslēgšanas spēļu vērtīgākais hokejists Bruno Zabis. Starp komandas zvaigznēm ir arī skeitbordists Edijs Jermačenko, vairāki citi labi zināmi vietējie hokejisti, kā arī “Kuršu” kapteinis Kristaps Ošs-Ervics.

Divīzijas kopvērtējums no 2. līdz 7. pozīcijai ir ļoti blīvs – šīs sešas komandas šķir nieka 3 punkti, bet pagaidām par nepalikšanu pēdējā pozīcijā cīnās “Rudens atnāk vēlu” un “EGO/Liels auto”.

Otro reizi zaudējusi ir B divīzijas līdere “Komanda”, kas ar 6:7 pēcspēles metienos piekāpās “Senčiem”. Šo neveiksmi “Komanda” kompensēja ar uzvaru principiālajā duelī pret savu tuvāko sekotāju “Liepājas Crew” – 5:3.

A divīzijas rezultatīvākais spēlētājs ir Gints Siliņš (“Kefīrs”) ar 16 (6+10) punktiem, bet B divīzijas un visa čempionāta labākais punktu vācējs ir Edgars Jaunsleinis (“Liepājas crew”) ar 24 (13+11) punktiem.