Otrdiena, 21. janvāris Agne, Agnese, Agnija

Nauris Vecpils: Cilvēkiem izklaides uz ūdens patīk

Nauris Vecpils: Cilvēkiem izklaides uz ūdens patīk
Foto: no privātā arhīva
23.09.2016 17:09

liepajniekiem.lv

Vērtējot, kāda “Makšķernieku namiņam” bijusi aizvadītā vasaras sezona, kas mums vispār bija tikai otrā, varu teikt – laba. Mazliet pievīla laikapstākļi. Vislabākais, pilnākais mēnesis bija jūlijs, tad arī bija visvairāk darba. Taču visi trīs vasaras mēneši bija labi, nevaru sūdzēties. Runāt par peļņu gan vēl nevar. Pagaidām tas ir tikai hobijs, kurā jāiegulda gan savs laiks, gan finansiālie līdzekļi.

Piedāvājam dažāda veida aktivitātes, un arvien domājam, ko vēl varētu. Jo cilvēkiem patīk izmēģināt ko jaunu un interesantu. Cilvēkiem izklaides uz ūdens patīk. Man liekas tāpēc, ka ūdens nomierina. Esmu novērojis, – ja cilvēks atnāk dusmīgs, tad aiziet pilnīgi savādāks – laimīgs. Mums ir plāni ziemai – taps plosti ar pirtīm, atrakciju laukums uz ūdens. Ir padomā vēl vairākas lietas, bet pagaidām tās paturēšu pie sevis. Domāju, ka dažādība ir mūsu veiksmes atslēga. Esmu noskaņots optimistiski. Savos gados braukt kaut kur prom vairs negribas, gribu darīt kaut ko tepat.

Šķiet, vieta “Makšķernieku namiņam” izraudzīta veiksmīgi. Daudzi teikuši: “It kā esat pilsētā, bet tā galīgi šeit nejūtamies.” Man liekas, ka ar vietas izvēli ir trāpīts. Pēdējos gados kanālmala ir attīstījusies. Bet tā būtu vēl sakārtotāka un skaistāka, ja nebūtu tik daudz birokrātisko šķēršļu. Gribu vēl ko īstenot, bet pastāv dažādi ierobežojumi, kas man to liedz, arī dažādas instances bremzē lietu attīstību. Potenciāls ir liels, bet viss nav tik vienkārši, kā varētu šķist, lai gan mans mērķis ir šo vietu sakopt un darīt pievilcīgu. 

Priecājos, ka “Makšķernieku namiņam” ir izveidojies savs pastāvīgo klientu loks. Ja pērn pie mums atnāca un cilvēks šeit pavadīja 20 minūtas, tad šogad jau trīs un četras stundas. Izbrauc ar katamarānu, bauda grilēdienus. Gribu ticēt, ka Liepājā esam izveidojuši vēl vienu vietu, kur cilvēki labprāt vēlas atnākt un atpūsties. Jā, es šai vietai saredzu nākotni. Lai arī septembrī noslēdzām aktīvo darbības sezonu, turpinām strādāt un apmeklētājiem esam atvērti.

Paredzu, ka darba pilnas rokas būs atkal ziemā. Ja vien, protams, būs ledus, jo tad ieradīsies stinšu makšķernieki. Atceros, ka pērn lietuvieši gāza mūs apkārt. Bijām vaļā cauru diennakti. Ceru, ka šī ziema būs tikpat veiksmīga. Interesanti, ka Lietuvā daudzi par mums zina. Jau tagad zvana un interesējas.  

Nauris Vecpils, uzņēmējs, kafejnīcas “Makšķernieku namiņš” īpašnieks

Sadarbībā ar

Autorizēties

Reģistrēties

Klikšķini šeit, lai izvēlētos attēlu vai arī velc attēlu failus un novieto tos šeit. (Foto jābūt JPG formātā, max 5MB)