Otrdiena, 30. aprīlis Liāna, Lilija, Alta

”Dienvidkurzemes FK” izbraukumā piekāpjas JFC ”Jelgava”

”Dali Dali” 3. līgas Rietumu zonas spēlē ”Dienvidkurzemes FK” izbraukumā sacentās ar JFC ”Jelgava” un piekāpās ar 0:8 (6:0).

13.09.2022 06:00

Dienvidkurzemes FK” sastāvs: Muižnieks, Šics, Nagornijs, Hūns (Žigus), Stonis, Mārtiņsons (Gucs), Inge, Zalonskis, Tiškus, Vasiļjevs (Jansons), Freimanis (Legzdiņš).

Abas komandas turnīra tabulā atradās līdzās, tomēr nopietnas cīņas gan šajā duelī neiznāca, jo mūsējie jau 16. minūtē palika mazākumā – noraidījumu nopelnīja vārtsargs Romāns Muižnieks.

Sarkanā kartīte šajā epizodē bija visnotaļ apšaubāma, jo epizode nebija traktējama kā pēdējās cerības sods.

Rezerves vārtsargs kurzemniekiem neatradās, šo pienākumu devās pildīt treneris Toms Gucs, un jelgavnieki varēja uzbrukumā izpausties pēc sirds patikas.

Pirmā puslaika izskaņā 18 minūšu laikā viesi ielaida sešus golus, atstājot otro puslaiku formalitāšu kārtošanai. Cīņās otrajā daļā vēl divus vārtus iesita uz maiņu nākušais Jurijs Ivanovs, padarot rezultātu mūsējiem ļoti nepieklājīgu.

3. līgas turnīra tabulā ”Dienvidkurzemes FK” ar 15 punktiem atrodas 6. vietā, un arī nākamo cīņu mūsējie aizvadīs Jelgavā. 24. septembrī kurzemnieku pretinieki būs līderi FS ”Jelgava-2”.