Papildināts – LiepU vienība Elvi Florbola līgas dāmu turnīrā padodas “Rubenei”

07.02.2016 10:15

Čempione Kocēnu “Rubene” “Elvi Florbola līgas” dāmu turnīrā sestdien regulārā čempionāta spēlē ar 9:1 (2:0, 5:0, 2:1) viesos pārspēja LiepU vienību, kas ir turnīra pastarīte.

Uzvarētājām ar četriem gūtiem vārtiem un rezultatīvu piespēli izcēlās deviņu pasaules čempionātu dalībniece Baiba Juruša, kura pērn noslēdza karjeru Latvijas valstsvienībā.

Savukārt mājiniecēm goda vārtus guva Karīna Mičule.

Pirmajā spēles periodā viešņas guva divus vārtus, bet otrajā trešdaļā pievienoja vēl piecus. Trešā perioda sākumā Juruša panāca jau 8:0. Nedaudz vēlāk Mičule vienus vārtus atguva, bet trešdaļas vidū Juruša guva ceturtos vārtus un panāca 9:1.

“Rubene” “Elvi Florbola līgas” dāmu turnīra spēlē ar’i svētdien ar 15:2 (6:0, 3:1, 6:1) izbraukumā atkārtoti sagrāva sacensību pastarīti LiepU.

Uzvarētājām septiņus rezultativitātes punktus nopelnīja Edīte Bankava, kuras kontā bija trīs vārti un četras rezultatīvas piespēles. Savukārt pa diviem vārtiem iemeta Evita Rudzīte, Zane Darša, Anete Blūma un Juta Muravska.

Tikmēr LiepU sastāvā pa reizei izcēlās Linda Jēgere un Inga Petkus.

Kopvērtējumā stabilā līderpozīcijā ar 40 punktiem 14 mačos ir “Ķekavas” komanda, kurai ar 37 punktiem 15 cīņās seko Kocēnu “Rubene”. Nākamajā ceturtdienā abas līderes savā starpā tiksies Ķekavā un uzvaras gadījumā mājinieces spers platu soli pretim triumfam regulārajā sezonā.

Trešajā vietā ar 26 punktiem ir NND komanda, 17 punktus ieguvušas “Rīgas Lauvas” spēlētājas, pie 15 punktiem tikušas Ķekavas “Bulldogs” florbolistes, kuras turpina cīnīties par pēdējo ceļazīmi uz izslēgšanas turnīru, bet LiepU rēķinā ir seši punkti.

“Elvi” florbola līgā sievietēm šosezon ir par divām komandām vairāk nekā pirms gada. Lai arī savu dalību jaunajā čempionātā nepieteica pērnā bronzas medaļniece RSU, komandām Kocēnu “Rubene”, “Ķekava” un Ķekavas “Bulldogs” pievienojušās trīs jaunpienācējas no pirmās līgas.

Čempionāta pirmajā posmā visas sešas komandas aizvadīs četru apļu turnīru. Izslēgšanas spēlēs iekļūs četras labākās komandas, kas pusfināla sēriju aizvadīs līdz četrām uzvarām, bet medaļu likteni izšķirs tikai viena spēle 9.aprīlī “Arēnā Rīga”.

Visas sieviešu komandas, kuras šo sezonu pabeigs bez diskvalifikācijas, arī 2016./2017.gada sezonā drīkstēs spēlēt virslīgā.