Piektdiena, 28. februāris Skaidrīte, Justs, Skaidra

Zane Ģirne: Liepājnieki ir disciplinēti rēķinu apmaksātāji

Zane Ģirne: Liepājnieki ir disciplinēti rēķinu apmaksātāji
Foto: no personīgā arhīva
24.09.2019 13:37

"Kurzemes Vārds"

Vakar, 23.septembrī, apkure bija pieslēgta 29 daudzdzīvokļu mājām, arī vairākām savrupmājām. Vakar apkure tika pieslēgta arī visiem Liepājas bērnudārziem.

Šoruden Liepājā nav tādu māju, kuras nepieslēgs pārāk lielu parādu dēļ. Iedzīvotāju parādi par siltumenerģijas piegādi “Liepājas enerģijai” pašlaik ir mazāki par 10 tūkstošiem eiro, un tas ir ļoti labs rādītājs – labākais pēdējo gadu laikā. Liepājnieki ir disciplinēti rēķinu apmaksātāji, un esam viņiem par to pateicīgi.

Liepājā apkures sezona ierasti sākas oktobra otrajā pusē. Ēku individuālie siltummezgli ļauj namu iedzīvotājiem sākt apkures sezonu jebkurā viņiem vēlamajā laikā, lai, iestājoties vēsākam laikam, mājokļos būtu silti un komfortabli.

Ēkas individuālajā siltummezglā siltuma padeve jāieregulē tā, lai pie noteiktas āra gaisa temperatūras patērētais siltumenerģijas apjoms būtu mazākais nepieciešamais, vienlaikus nodrošinot telpās komforta temperatūru.

Ja ēkas apsildi sāk brīdī, kad mājas ārsienas vēl nav atdzisušas, tad patērētās siltumenerģijas apjoms būs mazāks nekā tad, ja apkuri sāks tikai tad, kad nams būs jau atdzisis un tā uzsildīšanai vajadzēs krietni vairāk siltumenerģijas.

Lēmums par apkures sezonas sākšanu ir pašu iedzīvotāju ziņā. Lai pieslēgtu apkuri, jāvēršas pie mājas apsaimniekotāja vai pie pārstāvja, kurš tieši atbildīgs par apkures nodrošināšanu ēkā.

Zane Ģirne, “Liepājas enerģijas” sabiedrisko attiecību speciāliste

Sadarbībā ar

Autorizēties

Reģistrēties

Klikšķini šeit, lai izvēlētos attēlu vai arī velc attēla failus un novieto tos šeit.

Spied šeit, lai izvēlētos attēlu.

Attēlam jābūt JPG formātā, max 10MB.

Aizmirsu paroli